KHL | 10/13 13:30 | - | Άβαλαντ Ομσκ v Δυναμό Μόσχας | L | 3-0 | |
KHL | 10/11 13:30 | - | Barys Astana v Δυναμό Μόσχας | L | 3-2 | |
KHL | 10/09 16:00 | - | Σέβερσταλ Τσερέποβεκ v Δυναμό Μόσχας | W | 0-1 | |
KHL | 10/07 14:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Torpedo Novgorod | L | 1-7 | |
KHL | 10/04 17:30 | - | Δυναμό Μόσχας v Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ | L | 2-5 | |
KHL | 10/02 16:30 | - | Κουνλούν Ρέντ Στάρ v Δυναμό Μόσχας | W | 2-3 | |
KHL | 09/29 16:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Άβαλαντ Ομσκ | W | 6-0 | |
KHL | 09/25 12:30 | - | Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ v Δυναμό Μόσχας | L | 3-2 | |
KHL | 09/23 07:00 | - | Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ v Δυναμό Μόσχας | W | 4-5 | |
KHL | 09/21 09:00 | - | Αμούρ Κχαμπάροβσκ v Δυναμό Μόσχας | W | 1-2 | |
KHL | 09/18 16:30 | - | Δυναμό Μόσχας v Σπαρτάκ Μόσχας | W | 6-3 | |
KHL | 09/15 16:00 | - | ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας | W | 1-3 | |
KHL | 09/13 16:30 | - | ΤΣΣΚΑ Μόσχας v Δυναμό Μόσχας | W | 1-4 | |
KHL | 09/11 16:30 | - | Δυναμό Μόσχας v Barys Astana | W | 4-3 | |
KHL | 09/09 10:00 | - | Δυναμό Μόσχας v HC Σόκι | W | 4-0 | |
KHL | 09/07 16:30 | - | Δυναμό Μόσχας v Μέταλουργκ Μαγκνιτογκόρσκ | L | 3-5 | |
KHL | 09/04 16:30 | - | Δυναμό Μόσχας v Αμούρ Κχαμπάροβσκ | W | 3-1 | |
KHL | 09/02 14:00 | - | Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη | L | 1-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/27 12:00 | - | Δυναμό Μόσχας v ΧΚ Βίτιαζ | W | 5-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/26 16:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Αμούρ Κχαμπάροβσκ | W | 6-0 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/24 16:00 | - | ΤΣΣΚΑ Μόσχας v Δυναμό Μόσχας | L | 3-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/17 10:00 | - | ΧΚ Βίτιαζ v Δυναμό Μόσχας | W | 1-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/13 07:00 | - | Μέταλουργκ Μαγκνιτογκόρσκ v Δυναμό Μόσχας | L | 7-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/11 10:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Αυτομόμπιλιστ Εκατερίνεμπουργκ | L | 0-3 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/10 14:00 | - | Σάλαβατ Ούλαεβ ΟυΦΑ v Δυναμό Μόσχας | W | 2-4 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 07/30 08:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Ντίζελ Πένζα | W | 2-1 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 07/29 14:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Μιχαϊλοφ Χόκεϊ Ακαδημία U20 | W | 5-0 | |
KHL | 03/12 14:00 | 611 | Δυναμό Μόσχας v Torpedo Novgorod | L | 1-2 | |
KHL | 03/10 16:30 | 611 | Torpedo Novgorod v Δυναμό Μόσχας | L | 4-3 | |
KHL | 03/08 14:00 | 611 | Δυναμό Μόσχας v Torpedo Novgorod | L | 4-5 |
Η ΧΚ Ντιναμό Μόσχας (ρωσικά: ХК Динамо Москва) είναι ρωσική επαγγελματική ομάδα χόκεϊ επί πάγου με έδρα τη Μόσχα. Είναι μέλος της κατηγορίας Ταράσοφ στο Κοντινένταλ Χόκεϊ Λιγκ.