Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Λίγκα Προ Γυναικών 02/20 12:00 Καρίνα Κορζουνοβα v Ιρίνα Σκατσκοβα 8-6
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας 02/20 12:00 Aleksandr Alekseev v Nikita Sukharnikov 10-9
Ποδόσφαιρο Ρωσία - Κύπελλο FNL 02/20 12:00 Rotor Volgograd Rotor Volgograd v FK Yenisey FK Yenisey 1-2
Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Λίγκα Προ Γυναικών 02/20 11:30 Kristina Soboleva v Anna Dmitrieva 10-8
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας 02/20 11:30 Timofey Arteev v Αλεξάντερ Γκρίμπκοβ 10-9
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Διπλά Ανδρών - Προκριματικοί 02/20 11:25 Jannik Auberger/Kai Niederhuber v Ιγκόρ Μ. Μπέλαν/Andrija Doder 0-2
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 11:20 Νίνα Μίταλχαμ/Ξιάονα Σαν Νίνα Μίταλχαμ/Ξιάονα Σαν v Γουάι Γιαμ Μίνι Σο/Τσενγκζού Ζου Γουάι Γιαμ Μίνι Σο/Τσενγκζού Ζου 1-3
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 11:20 Αντριάνα Ντίαζ/Μέλανι Ντίαζ Αντριάνα Ντίαζ/Μέλανι Ντίαζ v Τιν Τιν Χο/Καρολίν Μίσεκ Τιν Τιν Χο/Καρολίν Μίσεκ 0-3
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 11:20 Ιρίνα Κιομπάνου/Ελιζαμπέτα Σαμάρα Ιρίνα Κιομπάνου/Ελιζαμπέτα Σαμάρα v Χόι Κεμ Ντου/Χο Τσινγκ Λι Χόι Κεμ Ντου/Χο Τσινγκ Λι 1-3
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 11:20 Μπάρμπορα Μπαλάζοβα/Hana Matelova Μπάρμπορα Μπαλάζοβα/Hana Matelova v Chantal Mantz/Γιούαν Γουάν Chantal Mantz/Γιούαν Γουάν 2-3
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας 02/20 11:10 Igor Minchenkov v Aleksandr Volkov 6-3
Μπιτς Βόλεϊ FIVB Phnom Penh 02/20 11:00 Πάτρικ Μανας/Ζίρι Σέντλακ Πάτρικ Μανας/Ζίρι Σέντλακ v Denysenko/Iemelianchyk Denysenko/Iemelianchyk 0-2
Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Λίγκα Προ Γυναικών 02/20 11:00 Anastasia Shabanova v Καρίνα Κορζουνοβα 7-3
Τένις ITF M15 Παγκέρα 02/20 10:50 Max Andrews v Pablo Llamas Ruiz 4-6,1-6
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Διπλά Ανδρών - Προκριματικοί 02/20 10:50 Johannes Pistorius/Πάτρικ Σέιελ v Χάννες Γκέρμπεριχ/Κίλιαν Μέουσμπέργκερ 24-22
Μπιτς Βόλεϊ FIVB Phnom Penh 02/20 10:47 Friedl/Trummer Friedl/Trummer v Πολ Μπάρνετ/Μάρκους Φέργκιουσον Πολ Μπάρνετ/Μάρκους Φέργκιουσον 9-13
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 10:40 Σζου-Γιου Τσεν/Χσιέν-Τζου Τσενγκ Σζου-Γιου Τσεν/Χσιέν-Τζου Τσενγκ v Γιου-Γουέν Χουάνγκ/Γιου-Χουν Λι Γιου-Γουέν Χουάνγκ/Γιου-Χουν Λι 3-1
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 10:40 Ντίνα Μέσρεφ/Aikaterini Toliou Ντίνα Μέσρεφ/Aikaterini Toliou v Hirano/Ishikawa Hirano/Ishikawa 0-3
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 10:40 Caroline Kumahara/Λίλι Ζανγκ Caroline Kumahara/Λίλι Ζανγκ v Οραγούαν Παρανάνγκ/Σουτασίνι Σαβεταμπούτ Οραγούαν Παρανάνγκ/Σουτασίνι Σαβεταμπούτ 1-3
Πινγκ-Πονγκ Ουγγρικό Όπεν - Διπλά Γυναικών 02/20 10:40 Ντόρα Μάνταρας/Szandra Pergel Ντόρα Μάνταρας/Szandra Pergel v Τζιένι Σάο/Φου Γιου Τζιένι Σάο/Φου Γιου 0-0
Τένις ITF M15 Αντάλια - Διπλά Ανδρών 02/20 10:35 Ναόκι Τατζίμα/Ρέντα Τοκούντα v Γιάνκι Ερέλ/Ζούρα Τκεμαλάντζε 4-6,5-7
Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Λίγκα Προ Γυναικών 02/20 10:30 Ιρίνα Σκατσκοβα v Kristina Soboleva 8-10
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Διπλά Ανδρών - Προκριματικοί 02/20 10:30 Φαμπιέν Ντελρούε/Kέντζι Λόβανγκ v Τζιανμάρκο Βαϊλέττη/Ντέιβιντ Σαλουττ 2-1
Τένις Τσάλεντζερ Κόμπλεντς 02/20 10:30 Τάλλον Γκρίκσπουρ v Ντάνιελ Μασούρ 7-5,3-6,1-6
Τένις ITF W25 Τζοντπούρ - Διπλά Γυναικών 02/20 10:30 Σοβγιάνια Μπαβισέτι/Νίκολα Μπρεκόβα v Τζένιφερ Λούικχαμ/Μιχίκα Γιαντάβ 6-4,6-2
Ποδόσφαιρο Ιράν - Λίγκα U23 02/20 10:26 Pars Jonoubi Jam U23 v Mes Rafsanjan U23 1-0
Ποδόσφαιρο Ινδία - Μουμπάη Ελίτ Λιγκ 02/20 10:20 Μουμπάι Στράικερς Μουμπάι Στράικερς v Σελέμπριτι 3-0
Τένις ITF W60 Κάιρο 02/20 10:20 Tereza Mrdeza v Irina Maria Bara 6-4,6-4
Τένις Τσάλεντζερ Κόμπλεντς 02/20 10:20 Sasi Kumar Mukund v Yannick Hanfmann 5-7,4-6
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας Γυναίκες 02/20 10:20 Paula Molins v Pornpawee Chochuwong 8-20
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας - Μικτά Διπλά 02/20 10:20 Τομ Βολφέντεν/Τζένι Μουρ v Μάρκους Έλις/Λορέν Σμιθ 15-20
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας - Μικτά Διπλά 02/20 10:20 Εκατερίνα Μπολότοβα/Βλάντιμιρ Ιβάνοφ v Κάλουμ Χέμινγκ/Τζέσικα Πουγκ 2-0
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας - Διπλά Ανδρών 02/20 10:20 Μιν Τσουν Λιάο/Ching Heng Su v Goh/Izzuddin 2-1
Τένις ITF W15 Ηράκλειο 02/20 10:15 Κιάρα Σολ v Alina Shcherbinina 6-1,6-4
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Προκριματικοί 02/20 10:15 Αριαμάν Ταντόν v Shota Omoto 2-1
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 10:15 Ερικα Γιοκογιαμα v Τζου Γιου Λάι 20-7
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 10:15 Ching Ping Huang v Χόλι Νιούολ 2-0
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 10:15 Τσίνγκ Χουέϊ Λάι v Κάτι-Κριτ Μάραν 0-2
Τένις ITF M15 Ηράκλειο 02/20 10:10 Alexander Shevchenko v Κίριαν Τζάκετ 7-5,6-4
Τένις ITF M15 Mοναστίρ 02/20 10:10 Ugo Blanchet v Benjamin Pietri 2-6,6-4,2-6
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 02/20 10:05 Fiona Ganz v Jacqueline Cabaj Awad 4-6,3-6
Ποδόσφαιρο Φιλικό Γυναικών 02/20 10:03 Gintra Universitetas Women Gintra Universitetas Women v Africa Sport Women 6-2
Μπιτς Βόλεϊ FIVB Phnom Penh 02/20 10:00 Νακπρακχόνγκ Ν. Μπανλούε/Narongdet N. Kangkon Νακπρακχόνγκ Ν. Μπανλούε/Narongdet N. Kangkon v Σαν Ο'Ντι/Μεον Ο'Ντι Σαν Ο'Ντι/Μεον Ο'Ντι 0-2
Βόλεϊ Kazakhstan Vyschaya League Women 02/20 10:00 Κοστανάτζ Γυναίκες v Γκράσια Γυναίκες 1-3
Ποδόσφαιρο Διεθνές Γυναικών 02/20 10:00 Μαρόκο Γυναίκες Μαρόκο Γυναίκες v Mauritania Women Mauritania Women 5-0
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 02/20 10:00 FK Studentski Grad FK Studentski Grad v GSP Polet GSP Polet 0-1
Μπιτς Βόλεϊ FIVB Phnom Penh 02/20 10:00 Πιότρ Τζάνιακ/Μίχαλ Κορίτσκι Πιότρ Τζάνιακ/Μίχαλ Κορίτσκι v Ρόμπιν Σόβα/Λούκας Πφρέτσνερ Ρόμπιν Σόβα/Λούκας Πφρέτσνερ 9-14
Βόλεϊ Πρωτάθλημα Αραβικών Συλλόγων 02/20 10:00 Μπανιγιάς Μπανιγιάς v Wadi Moussa 0-0
Τένις ITF M25 Ακτόμπε - Διπλά Ανδρών 02/20 10:00 Ρικάρντο Μπαλζεράνι/Φρανσέσκο Φόρτι v Liutarevich/Manafov 1-6,4-6
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 02/20 10:00 Malaga Malaga v Krasnodar Krasnodar 1-0
Τένις ITF W25 Γλασκώβη 02/20 10:00 Κλάρα Μπουρέλ v Γιούρικο Λίλυ Μιγιαζάκι 2-6,6-2,6-4
Τένις ITF W25 Γλασκώβη 02/20 10:00 Λου Μπρουλό v Νουρία Παρίζας - Ντίαζ 6-4,1-6,2-6
Τένις WTA Ντουμπάι - Διπλά Ανδρών 02/20 10:00 Carter/Stefani v Ντεζιράε Κράβσζικ/Άλισον Ρίσκε 3-6,6-4,6-10
Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Λίγκα Προ Γυναικών 02/20 10:00 Anna Dmitrieva v Καρίνα Κορζουνοβα 9-11
Τένις ITF W60 Κάιρο 02/20 10:00 Isabella Shinikova v Anastasia Gasanova 6-4,7-5
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας 02/20 10:00 Aleksandr Volkov v Igor Minchenkov 5-10
Τένις WTA Ντουμπάι 02/20 10:00 Elena Rybakina v Καρολίνα Πλίσκοβα 7-6,6-3
Τένις ITF M15 Mοναστίρ 02/20 10:00 Ρέμι Μπερτόλα v Lukas Krainer 6-1,6-2
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 10:00 Vivien Sandorhazi v Catherine Choi 2-0
Τένις Τσάλεντζερ Μπέργκαμο 02/20 10:00 Μπαπτίστε Κρεπάτε v Daniel Michalski 2-6,6-4,6-3
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - Πρωτάθλημα Γυναικών 02/20 10:00 Biryusa Krasnoyarsk Women v SKIF Νίζνι Νόβγκοροντ Γυναίκες 4-4
Μπάσκετ Κορέα - WKBL 02/20 10:00 KB Stars Women KB Stars Women v Woori Hansae Wibee Women Woori Hansae Wibee Women 79-69
Βόλεϊ Korea KOVO Women 02/20 10:00 Heungkuk Pink Spiders Women Heungkuk Pink Spiders Women v KGC Γυναίκες KGC Γυναίκες 3-1
Βόλεϊ Κορέα - KOVO 02/20 10:00 Woori Card Wibee Woori Card Wibee v ΚΒ Σταρς ΚΒ Σταρς 3-0
Μπάσκετ Ρωσία - VTB Φοιτητική Λίγκα Γυναικών 02/20 09:59 Πανεπιστήμιο OrelGU Γυναίκες v Akademia Sporta Kazan University Women 54-42
Τένις ITF W25 Γλασκώβη 02/20 09:55 Laura-Ioana Paar v Simona Waltert 6-4,6-4
Μπιτς Βόλεϊ FIVB Phnom Penh 02/20 09:50 Νακπρακχόνγκ Ν. Μπανλούε/Narongdet N. Kangkon Νακπρακχόνγκ Ν. Μπανλούε/Narongdet N. Kangkon v Sam O'Dea, S./Ben O'Dea B. 14-20
Τένις ITF M15 Σαρμ Ελ Σέιχ 02/20 09:50 Kelsey Stevenson v Ryan Nijboer 3-6,7-6,3-6
Τένις ITF M15 Αντάλια 02/20 09:50 Luca Prevosto v Marko Miladinovic 1-6,5-7
Τένις ITF M15 Σαρμ Ελ Σέιχ 02/20 09:45 Aryan Goveas v Daniil Glinka 6-7,0-6
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - Φιλικά 02/20 09:45 Αντελαϊντ Κόμετς Γυναίκες Αντελαϊντ Κόμετς Γυναίκες v Γουέστ Άντελεϊν Γυναίκες 2-5
Τένις ITF W25 Τζοντπούρ - Διπλά Γυναικών 02/20 09:45 Ρουτούχα Μπχοσάλε/Μιγιάμπι Ινούε v Εκατερίνα Νικιφόροβα/Σαούμια Βιγκ 6-2,7-5
Τένις ITF M15 Σαρμ Ελ Σέιχ 02/20 09:40 Issei Okamura v Jacopo Berrettini 1-6,2-6
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Sa Rang Kim/Χα Να Κιμ v Κουνλαβούτ Βίντιντσαμ/Φιτταγιαπορν Τσαιουάν 2-0
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Προκριματικοί 02/20 09:40 Yu Jen Chi v Georgii Karpov 2-0
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας 02/20 09:40 Τόμας Ρούξελ v Toma Junior Popov 21-13
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας Γυναίκες 02/20 09:40 Julie Dawall Jakobsen v Busanan Ongbumrungpan 0-2
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Τζόουνς Ρ Τζάνσεν/Kilasu Ostermeyer v Mathias Bay-Smidt/Ρίκε Σόμπι 20-22
Μπάντμιντον Μάστερς Ισπανίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Σα Ρανγκ Κιμ/Χα Να Κιμ v Κουνλαβούτ Βίντιντσαμ/Φιτταγιαπορν Τσαιουάν 21-14
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Ιμπραχίμ Γκουντούζ/Σίμπελ Αλτινκάγια Ιμπραχίμ Γκουντούζ/Σίμπελ Αλτινκάγια v Τζουν Μιζουτάνι/Μίμα Ίτο Τζουν Μιζουτάνι/Μίμα Ίτο 1-3
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Balazova/Pistej Balazova/Pistej v Αλβάρο Ρόμπλες/Maria Xiao Αλβάρο Ρόμπλες/Maria Xiao 1-3
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Βίτορ Ισίι/Μπρούνα Τακαχάσι Βίτορ Ισίι/Μπρούνα Τακαχάσι v Πάτρικ Φρανζίσκα/Πετρίσα Σόλια Πάτρικ Φρανζίσκα/Πετρίσα Σόλια 1-3
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας - Μικτά Διπλά 02/20 09:40 Άνταμ Ζούντι/Szandra Pergel Άνταμ Ζούντι/Szandra Pergel v Sharath Kamal Achanta/Μάνικα Μάτρα Sharath Kamal Achanta/Μάνικα Μάτρα 2-3
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 09:40 Ann-Kathrin Spori v Σάρα Φρεντερίκε Βισαρτ 2-0
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 09:40 Yu-Hsun Huang v Τσουκικο Γιασακι 2-0
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Γυναίκες - Προκριματικοί 02/20 09:40 Αρίσα Χασιζούμε v Jhih Yun Lin 0-2
Τένις ITF W15 Αντάλια 02/20 09:35 Μάριον Βιερτλέρ v Silvia Njiric 5-7,4-6
Τένις ITF M15 Αντάλια 02/20 09:35 Nikolas S Izquierdo v Καλίν Μάντα 6-2,6-2
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 02/20 09:32 FC Kalush FC Kalush v Nyva Ternopil Nyva Ternopil 0-1
Πινγκ-Πονγκ Μόσχα - Λίγκα Προ Γυναικών 02/20 09:30 Anastasia Shabanova v Ιρίνα Σκατσκοβα 9-5
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Προκριματικοί 02/20 09:30 Philip I Klindt v Aram Mahmoud 2-1
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Προκριματικοί 02/20 09:30 Joran Kweekel v Wolfgang Gnedt 2-0
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας 02/20 09:30 Timofey Arteev v Aleksandr Volkov 9-11
Ποδόσφαιρο Μπαγκλαντές - Πρέμιερ Λιγκ 02/20 09:30 Μπανγκλαντές Πολίς Κλαμπ Μπανγκλαντές Πολίς Κλαμπ v Bashundhara Kings Bashundhara Kings 1-1
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 02/20 09:28 FC Bunyodkor FC Bunyodkor v FK Kokand 1912 FK Kokand 1912 1-2
Τένις ITF W60 Κάιρο 02/20 09:10 Victoria Kan v Αλεξάντρα Κρούνιτς 6-3,6-1
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Προκριματικοί 02/20 09:05 Ντουκ Φατ Λε v Rasmus Messerschmidt 0-2
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Προκριματικοί 02/20 09:05 Collins Valentine Filimon v Tobias Kuenzi 1-2
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Διπλά Ανδρών - Προκριματικοί 02/20 09:05 Λούκα Μπαν/Φίλιπ Σπολζαρέκ v Briggs/Hurlburt-Yu 0-2
Μπάντμιντον Αυστριακό Όπεν - Μικτά Διπλά - Προκριματικοί 02/20 09:05 Κρίστοφερ Γκρίμλεϊ/Ελεανόρ Οντονέλ v Gustav Andree/Emily Wu 2-0