Live Scores

Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 00' Al-Sadd SC [2] Al-Sadd SC 0-0 Al-Nassr Riyadh [1] Al-Nassr Riyadh
Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 00' Persepolis [1] Persepolis 0-0 Al Duhail [3] Al Duhail
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 00' Ajax (Olle) Esports 0-0 Valencia (Upcake22) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 00' Leverkusen (GenaD) Esports 0-0 Man Utd (SANE4EK8) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 03' PSG (xShilito) Esports 1-0 Real Madrid (FEARGGWP) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 04' Tottenham (BlackStar98) Esports 0-0 Napoli (Flewless_phoenix) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Liga Pro - Παιχνίδι 12 λεπτών 05' Catalonia FC (CFC) Esports 1-0 Tundra (TES) Esports
Ποδόσφαιρο Βουλγαρία - B PFG 05' Lokomotiv G. Oryahovitsa [16] Lokomotiv G. Oryahovitsa 0-0 Pirin Blagoevgrad [7] Pirin Blagoevgrad
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 45' Middlesbrough U23 [7] Middlesbrough U23 1-0 Stoke U23 [2] Stoke U23
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 2η Κατηγορία 45' FC Lokomotiv-Kazanka Moscow [5] FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 0-1 Ροντίνα Μόσκοου [3] Ροντίνα Μόσκοου
Ποδόσφαιρο Αίγυπτος - 2η Κατηγορία 52' Γιανγκ Μασλιμς Κένα 0-0 National Bank of Egypt National Bank of Egypt
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 2η Κατηγορία 63' FK Kolomna [15] FK Kolomna 2-1 ΦΚ Σμόλενσκ [12]
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 89' Crystal Palace U23 [10] Crystal Palace U23 3-2 West Brom U23 [4] West Brom U23
Ποδόσφαιρο Ουζμπεκιστάν - PFL 90' Nasaf Qarshi [3] Nasaf Qarshi 5-0 Termez Surkhon [12] Termez Surkhon
Ποδόσφαιρο Νότια Αφρική - Πλέι-Οφ 91'<sup>+5</sup> Black Leopards [1] Black Leopards 2-0 Tshakhuma Tsha Madzivhadila [3] Tshakhuma Tsha Madzivhadila
Ποδόσφαιρο Αίγυπτος - 1η Κατηγορία 91'<sup>+6</sup> Enppi [8] Enppi 1-0 Ismaily SC [11] Ismaily SC
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 2η Κατηγορία 92'<sup>+5</sup> ΦΚ Τουαπσέ 1-1 SKA Rostov SKA Rostov
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 94'<sup>+5</sup> Burnley U23 [12] Burnley U23 3-2 Sunderland U23 [10] Sunderland U23
Μπάσκετ Ebasketball Blitz League - 4x5 λεπτά 3 - 04:43 MIL Bucks (antdollaHOV) Esports 41-32 LA Clippers (Matt block) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Live Arena - 4x5 λεπτά 1 - 05:00 CHA Hornets (Tranquil) Esports 0-0 WAS Wizards (bepado) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Live Arena - 4x5 λεπτά 1 - 05:00 NY Knicks (Shiva) Esports 0-0 BKN Nets (SLAMDUNKVV) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Battle - 4x5λεπτά 4 - 02:39 HOU Rockets (panteraxball) Esports 49-64 LA Lakers (Jimshela) Esports
Μπάσκετ Estonia Super Cup 2 - 09:17 Tamsalu Los Toros 23-26 Rapla Rapla
Βόλεϊ Τσεχία - Επαρχιακό Πρωτάθλημα Γυναικών Σλόβαν Τσέρνα Πόλε Γυναίκες 0-0 TJ DDM Μπρνο Γυναίκες
Βόλεϊ Τσεχία - Επαρχιακό Πρωτάθλημα Γυναικών TJ Komin Women 0-0 Σόκολ Μπρνο - Κόμιν Γυναίκες
Βόλεϊ Τσεχία - Επαρχιακό Πρωτάθλημα Γυναικών Σόκολ Τρέμπες Γυναίκες 0-0 TJ Σοκόλ Πούτσοφ Γυναίκες
Βόλεϊ Τσεχία - Επαρχιακό Πρωτάθλημα Γυναικών Χράντετς Κράλοβε Γυναίκες 0-0 Τσερνίλοφ Γυναίκες
Βόλεϊ Αίγυπτος - Κύπελλο 25-16 Ταλάα Ελ Γκέις Ταλάα Ελ Γκέις 24-25 Al Ittihad Alexandria
Βόλεϊ Ρωσία - Liga Pro Μολότ-pro 12-8 Τορνέιντο-προ
Βόλεϊ Evolleyball Liga Pro Puerto Rico W (mr_meskalito) Esports 22-22 Bulgaria W (Schastlivchick) Epsorts
Χόκεϊ επί Πάγου Eicehockey - 3x4λεπτά 3 - 00:04 GOLdeN StarZ (GST) Esports 4-2 RBW RBW (RBW) Esports
Τένις ATP - Ρώμη 0-0 [1] Νόβακ Τζόκοβιτς 0-0 Diego Schwartzman [15]
Τένις UTR Pro Tennis Series - Καλιφόρνια 0-0 Γκέιτζ Μπρίμερ 0-0 Dusty H. Boyer
Τένις WTA - Στρασβούργο 0-0 [67] Λόρεν Ντέιβις 0-3 Jelena Ostapenko [43]
Τένις ATP Αμβούργο - Διπλά Ανδρών 40-15 Murray/Skupski 3-0 Ράντου Άλμποτ/Άισαμ Ουλ Χακ
Τένις ATP Αμβούργου 15-15 [49] Τενίς Σάντγκρεν 3-2 Andrey Rublev [12]
Τένις Γαλλικό Όπεν 30-40 [212] Γκιγιέρμο Γκαρσία-Λόπεζ 6-0,0-0 Kimmer Coppejans [160]
Τένις WTA - Στρασβούργο 30-15 [61] Katerina Siniakova 4-5 Μπερνάρντα Πέρα [60]
Τένις Γαλλικό Όπεν 40-A [161] Μάρτιν Κλίζαν 6-2,2-3 Πίτερ Γκόγιοβτσικ [128]
Τένις Γαλλικό Όπεν A-40 [152] Yannick Maden 4-6,2-0 Ίλια Μαρτσένκο [208]
Τένις WTA Στρασβούργο - Διπλά Γυναικών 0-0 Κατερίνα Μπονταρένκο/Σάρον Φίτσμαν 6-2,4-2 Κλάρα Μπουρέλ/Νταϊάν Πάρι
Τένις Γαλλικό Όπεν 0-0 [230] Νοά Ρουμπίν 6-7,0-0 Ίβο Κάρλοβιτς [130]
Τένις Γαλλικό Όπεν 40-15 [191] Brayden Schnur 6-1,4-4 Juan P Varillas [142]
Τένις Γαλλικό Όπεν 15-15 [120] Jeffrey John Wolf 4-6,2-2 Roberto Marcora [170]
Τένις Γαλλικό Όπεν 30-15 [216] Zdenek Kolar 6-3,4-6,4-1 Benjamin Bonzi [224]
Τένις Γαλλικό Όπεν 0-0 [111] Christopher O'Connell 5-7,4-5 Ελίας Ίμερ [185]
Τένις Γαλλικό Όπεν 3-0 Go Soeda 6-4,0-6,6-6 Τζιοβάνι Μερικάρντ
Τένις Τσάλεντζερ Φορλί 15-30 [298] Andrea Vavassori 6-4,6-7,2-3 Πέδρο Σακαμότο [305]
Κρίκετ Κρίκετ 09/21 14:00 Σανράιζερς Χιντεραμπάντ Σανράιζερς Χιντεραμπάντ ,85/0 RC Μπανγκαλόρε RC Μπανγκαλόρε
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Fergal O'Brien 1-2 Chris Wakelin
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Νηλ Ρόμπερτσον 1-2 Sunny Akani
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Riley Parsons 1-3 Σοχέιλ Βαχέντι
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Noppon Saengkham 1-3 Άλαν Τέιλορ
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Στήβεν Χώλγουορθ 0-4 Luca Brecel
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Κερτ Μάφλιν 1-3 Μάρτιν Ο’Ντόνελ
Σνούκερ Ευρωπαϊκά Μάστερς 2020 09/21 13:30 Κάιρεν Γουίλσον 2-1 Λι Γουόκερ
Bowls Summer Season Tournament 4 2020 09/21 14:00 Μαρκ Ρόγιαλ 0.5-0.5 Τζόναθαν Γουέστ
Πινγκ-Πονγκ Moscow Liga Pro Women Όλεγκ Μπελούγκιν 0-0 Aleksandr Alekseev
Πινγκ-Πονγκ Ουκρανία - TT Καπ Ναταλία Κμιλέβσκα 1-2 Tatiana Tatianina
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Volodymyr Melnykov 8-5 Aleksey Holomoz
Πινγκ-Πονγκ Moscow Liga Pro Women 9-11 Igor Abelmasov 1-1 Alexey Agapov
Πινγκ-Πονγκ Ουκρανία - TT Καπ 7-11 Χαλύνα Τέλνα 1-2 Iryna Aseieva
Πινγκ-Πονγκ Moscow Liga Pro Women 8-11 Evgeniy Kobelev 1-5 Aleksandr Kolmin
Πινγκ-Πονγκ Τσάλεντζερ Οκσενχάουζεν Irvin Bertrand 6-2 Jakub Kosowski
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 9-11,11-7,11-6 Ιρινα Αχαλακοβα 3-6 Viktoriia Anarmetova
Πινγκ-Πονγκ Czech Liga Pro 14-12,6-11,4-11 Jan Tomanec 5-8 Radek Danicek
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Oleksandr Kovalchuk 8-8 Mykhailo Kistechko
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 11-8,11-7,8-11 Andrii Podolian 3-2 Ολεκσαντρ Μπρουζχεβατούι
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 11-8,8-11 Dmytro Khairov 6-6 Βίκτορ Πακχνιούκ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 4-11 Yevhen Koshchuh 7-2 Ρομαν Μαλίνκα
еSports CS:GO - PlayForBelarus 01:55 HONORIS 0-0 Νεμίγκα