Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 00' Al Taawon Buraidah [2] Al Taawon Buraidah 0-0 Al Duhail [1] Al Duhail
Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 00' Sharjah SCC [3] Sharjah SCC 0-0 Persepolis [4] Persepolis
Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 00' Al-Sadd SC Al-Sadd SC 0-0 Sepahan Sepahan
Ποδόσφαιρο Σαουδική Αραβία - 1η Κατηγορία 06' Al Najoom [19] Al Najoom 0-0 Al Batin [4] Al Batin
Ποδόσφαιρο Τουρνουά Νέων 21' Η.Α.Ε. U20 0-0 Σενεγάλη U20 Σενεγάλη U20
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 21' Valerenga Valerenga 0-1 Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 26' Al Ain SCC [4] Al Ain SCC 1-0 Al-Nassr Riyadh [3] Al-Nassr Riyadh
Ποδόσφαιρο Τουρνουά Νέων 29' Αλγερία U20 Αλγερία U20 0-1 Αίγυπτος U20 Αίγυπτος U20
Ποδόσφαιρο Αλγερία - 2η Κατηγορία 58' RC Relizane [5] RC Relizane 1-0 USM Annaba [9] USM Annaba
Ποδόσφαιρο Καμερούν - Elite Two 60' Racing de Bafoussam Racing de Bafoussam 2-0 Stade FC de Bertoua
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 62' Tobol Kostanay Tobol Kostanay 0-1 FK Spartaks FK Spartaks
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 63' Dinamo Moscow Dinamo Moscow 1-1 FC Minsk FC Minsk
Ποδόσφαιρο Καμερούν - Elite Two 63' Foncha Street Bamenda 1-1 AS Matelots
Ποδόσφαιρο U19 Διεθνές 63' Croatia U19 Croatia U19 2-0 Austria U19 Austria U19
Ποδόσφαιρο Σκωτία - Λίγκα Β΄ Ομάδων 63' Σ. Μιρέν Β' [5] Σ. Μιρέν Β' 1-3 Χαρτς Β' [6] Χαρτς Β'
Ποδόσφαιρο Καμερούν - Elite Two 64' AS Fap 0-0 Ngaoundere University FC
Ποδόσφαιρο Καμερούν - Elite Two 64' Dynamo de Douala 0-0 Leopard Sportif de Douala
Ποδόσφαιρο Σκωτία - Λίγκα Β΄ Ομάδων 64' Dunfermline Reserves [9] Dunfermline Reserves 1-2 Ρος Κάουντι Β' [3] Ρος Κάουντι Β'
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 64' Gefle IF Gefle IF 1-0 IK Frej IK Frej
Ποδόσφαιρο Μαυροβούνιο - Prva Liga 64' FK Podgorica [5] FK Podgorica 0-0 Buducnost Podgorica [1] Buducnost Podgorica
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Αγώνες Β’ Ομάδων 65' Grimsby Reserves 0-1 Doncaster Reserves
Ποδόσφαιρο Αλγερία - 2η Κατηγορία 66' RC Arba [4] RC Arba 1-0 MO Bejaia [15] MO Bejaia
Ποδόσφαιρο Καμερούν - Elite Two 66' OFTA of Kribi 0-0 Yafoot FC Yafoot FC
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Αγώνες Β’ Ομάδων 68' Walsall Reserves 1-1 Rotherham Reserves
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Development League U23 72' Barnsley U23 [8] Barnsley U23 0-2 Sheff Wed U23 [9] Sheff Wed U23
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Αγώνες Β’ Ομάδων 72' Πλίμουθ Β' Πλίμουθ Β' 1-1 Bristol Rovers Reserves Bristol Rovers Reserves
Ποδόσφαιρο Ουγκάντα - Πρέμιερ Λιγκ 88' Uganda Police FC [14] Uganda Police FC 1-2 Μπράιτ Σταρς [12] Μπράιτ Σταρς
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Development League U23 90' [2] Millwall U23 1-0 Crystal Palace U23 [10]
Ποδόσφαιρο Ουγκάντα - Πρέμιερ Λιγκ 91' +3 [7] Μπουσογκα Γιουνάιτιντ FC 3-0 URA [4] URA
Ποδόσφαιρο Ρωσία - Κύπελλο FNL 91' +2 Riga FC Riga FC 0-1 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
Ποδόσφαιρο Ουγκάντα - Πρέμιερ Λιγκ 93' +4 [9] Wakiso Giants FC 2-1 Μαρούνς [10] Μαρούνς
Μπάσκετ Ρωσία - ASB Φοιτητική Λίγκα 1 - 10:00 IvGU Ivanovo 0-0 GPSMCHS Ivanovo
Μπάσκετ Ρωσία - Σουπερλίγκ 1 Γυναικών 2 - 07:47 Kazanochka Women 15-14 Chernie Medvedi Γυναίκες
Μπάσκετ Ρωσία - Σουπερλίγκ 1 Γυναικών 2 - 10:00 Σταυροπολτσανκα Γυναίκες 16-18 Σπάρτα & K Βίντνοε 2 Γυναίκες
Μπάσκετ Ρωσία - ASB Φοιτητική Λίγκα 4 - 03:57 IvGPU Ivanovo 66-35 IvGMA Ivanovo
Μπάσκετ Αίγυπτος - Πρωτάθλημα 3 - 05:10 Ashab AL Jead 41-44 Αλ Ταυαράν
Βόλεϊ Ρωσία - Πανεπιστήμιο Μόσχας SL - Γυναίκες RANHiGS Μόσχα Γυναίκες 0-0 MGOU Women
Βόλεϊ Τσάμπιονς Λιγκ - Γυναίκες Alba Blaj Women [3] Alba Blaj Women 20-19 Vasas Budapest Women [4] Vasas Budapest Women
Βόλεϊ Τσάμπιονς Λιγκ - Γυναίκες 17-25,25-27 Εξατσίμπασι Γυναίκες [1] Εξατσίμπασι Γυναίκες 22-16 Budowlani Lodz Women [3] Budowlani Lodz Women
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 1 - 00:00 HC Tambov [4] HC Tambov 0-0 Buran Voronezh [8] Buran Voronezh
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 1 - 10:43 Tsen Tou [9] Tsen Tou 1-2 KRS-BSU [31] KRS-BSU
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - MHL 1 - 12:55 Russkie Vityazi U20 [9] Russkie Vityazi U20 2-0 Atlant U20 [13] Atlant U20
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 2 - 15:54 Rubin Tyumen [1] Rubin Tyumen 0-1 HC Saryarka [6] HC Saryarka
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 3 - 00:00 HC Yugra [3] HC Yugra 5-0 Νόμαντ Νούρ-Σουλταν [14] Νόμαντ Νούρ-Σουλταν
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - MHL-B 3 - 00:00 MHK Kristall Saratov u20 4-1 HC Ντιζελιστ U20
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 3 - 05:29 Yuzhny Ural Orsk [15] Yuzhny Ural Orsk 0-2 Τόρος Νέφτεκαμσκ [5] Τόρος Νέφτεκαμσκ
Χόκεϊ επί Πάγου KHL 3 - 15:06 Μπάρις Νουρ-Σουλτάν [6] Μπάρις Νουρ-Σουλτάν 0-0 Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ [10] Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 3 - 10:08 HC Chelmet [11] HC Chelmet 3-1 Νεφτιάνικ Αλμετίεφσκ [7] Νεφτιάνικ Αλμετίεφσκ
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 3 - 07:22 Zauralie Kurgan [10] Zauralie Kurgan 3-1 Μόλοτ-Πρικάμιε Περμ [12] Μόλοτ-Πρικάμιε Περμ
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - VHL 3 - 50:00 Gornyak Uchaly [2] Gornyak Uchaly 2-1 Ιζτάλ Ίζεφσκ [13] Ιζτάλ Ίζεφσκ
Χάντμπολ Ρωσία - Σουπερλίγκ Γυναικών 18:27 Lada Women [2] Lada Women 9-8 Astrahanochka Women [6] Astrahanochka Women
Χάντμπολ Ρουμανία - Κύπελλο Γυναικών 14:14 Γκλόρια Μπιστρίτα Γυναίκες Γκλόρια Μπιστρίτα Γυναίκες 5-9 Ramnicu Valcea Women Ramnicu Valcea Women
Χάντμπολ Ρουμανία - Κύπελλο Γυναικών 19:46 CS Μπαΐα Μάρε Γυναίκες CS Μπαΐα Μάρε Γυναίκες 6-7 AHCM Slobozia Women AHCM Slobozia Women
Τένις Τσάλεντζερ Μπέργκαμο 0-0 [281] Andrea Vavassori 0-0 Zdenek Kolar [219]
Τένις ITF M15 Παγκέρα - Διπλά Ανδρών Στέφανο Μπαλντόνι/Πιέτρο Σκιαβέτι 0-0 Τζόαν Β Β Ισέρν/Ίβαν Μαρρέρο Κουρμπέλο
Τένις ITF W15 Κανκούν 0-30 Ελίζαμπεθ Μάντλικ 0-1 Almudena S-L Fernandez
Τένις Τσάλεντζερ Ντραμοντβίγ 15-15 Alejandro Gomez 2-2 Φέλιξ Κόρβιν
Τένις WTA Ντουμπάι 40-30 [7] Sofia Kenin 2-1 Elena Rybakina [19]
Τένις Τσάλεντζερ Ντραμοντβίγ 0-30 Λόιντ Γκλάσπουλ 3-1 Vasil Kirkov
Τένις ITF W60 Κάιρο - Διπλά Γυναικών 0-0 Ιρίνα Μαρία Μπάρα/Λέσλι Πατινάμα Κέρκχοβ 4-5 Μέλανι Κλάφνερ/Σάντρα Σαμίρ
Τένις Τσάλεντζερ Μπέργκαμο 15-30 [217] Matteo Viola 4-5 Raul Brancaccio [377]
Τένις ITF M25 Γλασκώβη - Διπλά Ανδρών 0-15 Τζάκ Ντράπερ/Αϊντάν ΜακΧο 4-0 Αλεξάντερ Ντόνσκι/Κρίσταν Τάμμ
Τένις ITF M25 Γλασκώβη - Διπλά Ανδρών 40-30 Τζέσπερ Ντε Τζονγκ/Μπαρτ Στίβενς 0-1 Τόμ Χαντς/Τζέιμς Μακινλευ
Τένις ITF M15 Ηράκλειο - Διπλά Ανδρών 0-15 Αντόνιο Μασάρα/Γκαμπριέλε Μαρία Νόσε 6-2,3-0 Τζόρνταν Κορέια/Κάρλες Χερνάντες
Τένις ITF W25 Γλασκώβη - Διπλά Γυναικών 0-0 Ούλρικε Έϊκερι/Ελιξάνε Λεκέμια 4-3 Λάρα Σαλντέν/Κλάρα Τάουσον
Τένις ITF M15 Όμπερχατσινγκ 30-15 Sandro Kopp 4-6,2-1 Ντομινίκ Μπέχλερ
Τένις ATP Μαρσέιγ - Διπλά Ανδρών 15-30 Nielsen/Puetz 3-6,5-3 Murray/Skupski
Τένις ITF W25 Γλασκώβη - Διπλά Γυναικών 0-0 Μίρτιλ Τζόρτζις/Κίμπερλι Ζίμερμαν 5-7,0-2 Άνα Μπόνταρ/Ρέκα-Λούκα Γιάνι
Τένις Τσάλεντζερ Κόμπλεντς 40-A [245] Julian Lenz 1-6,2-4 Μαξιμίλιαν Μάρτενερ [379]
Τένις WTA Ντουμπάι - Διπλά Ανδρών 0-0 Καρολίν Γκαρσία/Σάνια Μίρτζα 6-4,4-5 Άλλα Κουντριάντσεβα/Καταρίνα Σρέμποτνικ
Τένις Τσάλεντζερ Κόμπλεντς 0-0 [373] Dan Added 5-7,4-3 Artem Dubrivnyy [403]
Τένις ITF W15 Κανκούν 30-30 Shelby Prince 0-6,2-4 Lian Tran
Τένις ITF M15 Κανκούν 40-30 Maksim Tikhomirov 6-4,3-3 Brandon Walkin
Τένις ITF M15 Κανκούν 40-40 Εμίλιο Αντρέα Σεγκαρέλι 1-6,1-5 Alexander Cozbinov
Τένις ITF M15 Κανκούν 15-0 Κόνορ Φαρέν 3-6,5-1 Όστιν Ράπ
Τένις ITF W15 Κανκούν 0-15 Nicole Nadel 6-3,4-2 Vanessa Ong
Τένις ITF M15 Όμπερχατσινγκ - Διπλά Ανδρών 0-0 Κάι Λέμστρα/Κριστόφ Νέγκριτου 3-0 Σεμπάστιαν Πρέχτελ/Μίκαελ Βέιντλ
Τένις ITF M15 Όμπερχατσινγκ - Διπλά Ανδρών 0-0 Λάινους Φροστ/Κρίστιαν Σάμιουελσον 6-4,4-1 Γιάκομπ Άιχομ/Λούκα Σταεχέλι
Τένις ITF W15 Μοναστίρ - Διπλά Γυναικών 0-15 Λάουρα Μποεχνέρ/Mariia Tkacheva 5-5 Μαρία Κρουπένινα/Νίκα Σιτκούσκαγια
Τένις ITF M15 Ηράκλειο - Διπλά Ανδρών 0-0 Σιμόν Μπεπέιν/Τζόναθαν Γκρέι 1-6,2-2 Γκάι Ντεν Χέιλερ/Τζιαν Λούκα Τάνερ
Τένις ATP Μαρσέιγ 15-15 [102] Νόρμπερτ Γκόμπος 4-6,5-6 Jannik Sinner [68]
Τένις ITF M25 Γλασκώβη - Διπλά Ανδρών 40-15 Μάρκ Γουάιτχάουζ/Μάρκους Γουϊλις 6-2,1-1 Αντόιν Μπελιέρ/Ν. Βιτζάι Σουντάρ Πράσανθ
Τένις WTA Ντουμπάι 40-40 [15] Petra Martic 5-4 Σου-Βέι Χσιέχ [40]
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 0-0 Manon Leonard 4-6,7-6,4-5 Fiona Ganz
Τένις ITF W15 Ηράκλειο - Διπλά Γυναικών 40-30 Άλμπα Καρίγιο Μαρίν/Άντζελα Φίτα Μπουλούντα 4-1 Haverlag/Popescu
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 0-0 Valentina Ryser 6-2,4-6,1-1 Stephanie J Visscher
Τένις ITF M15 Ηράκλειο 40-40 Γιόνας Τρίνκερ 2-6,7-6,1-2 Christos Keisidis
Bowls Γκραν Πρι Bowls 2020 02/18 14:34 Σκοτ Έντουαρτς 1-0 Ρόμπερτ Έλμορ
Πινγκ-Πονγκ Τσάλενζτερ Οχσενχάουζεν 7-11,11-8 Βίκτορ Μπροντ 10-10 Jiri Vrablik
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro FNTR Όπεν Μόσχας 9-11,5-11,11-8,11-4 Ildar Khairullin 9-4 Viktor Ivanov
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας 11-5,11-7,8-11,10-12,11-8 Paul Drinkhall 2-5 Αλεξάντρου Καζάκου
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας 10-12,11-7,11-3 Anton Kallberg 9-10 Ιμπραχίμ Γκουντούζ
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας 11-3,11-7,11-13,9-11 Ντιόγκο Τσεν 0-0 Eric Jouti
Πινγκ-Πονγκ Όπεν Ουγγαρίας 11-5,13-11 Robert Gardos 0-0 Zσόλτ Πέτο
Κέρλινγκ Scotties Tournament of Hearts 02/18 14:43 Καναδάς Καναδάς 2-1 Αλμπέρτα
Υδατοσφάιριση Ρωσία - Σούπερ Λιγκ Γυναικών 2 - 03:32 Κίνεφ Κίρισι Γυναίκες 6-3 Spartak Volgograd Women
еSports CS:GO - LEGENDS.bet L33T Cup 02/18 14:58 Copenhagen Flames 5-3 Wisla Krakow