Live Scores

Ποδόσφαιρο Γαλλία - Νασιονάλ 00' Cholet Cholet View Αβρανσέ Αβρανσέ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Δύση 00' Cologne II Cologne II View Ομπερχάουζεν Ομπερχάουζεν
Ποδόσφαιρο Γαλλία - Νασιονάλ 00' Σατουρού Σατουρού View Πάρις 13 Ατλέτικο
Ποδόσφαιρο Νότια Αφρική - Πρέμιερ 08/12 17:30 Μάριτζμπουργκ Γιουν Μάριτζμπουργκ Γιουν View Μορόκα Σάλοους Μορόκα Σάλοους
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Αμβούργου 00' Χάμμ Γιουνάιτεντ [11] Χάμμ Γιουνάιτεντ View Αλτόνα 93 [6] Αλτόνα 93
Ποδόσφαιρο Γαλλία - Νασιονάλ 00' Βιγιεφράντσε Βιγιεφράντσε View Σεντάν Σεντάν
Ποδόσφαιρο Ιορδανία - Λίγκα 00' Αλ Σαρέεχ [12] Αλ Σαρέεχ View Ράμθα SC [9] Ράμθα SC
Ποδόσφαιρο Ελβετία - Τσάλεντζ Λιγκ 00' Ξαμάξ Ξαμάξ View Λωζάνη Σπορτς Λωζάνη Σπορτς
Ποδόσφαιρο Ελβετία - Τσάλεντζ Λιγκ 08/12 17:30 Υβερντόν Υβερντόν View Βιλ 1901 Βιλ 1901
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Bade-Wurttemberg 00' Σόνενχοφ Γκρόσασπαχ Σόνενχοφ Γκρόσασπαχ View ΦΣΒ 08 Μπίσινγκεν ΦΣΒ 08 Μπίσινγκεν
Ποδόσφαιρο Γαλλία - Νασιονάλ 00' Κονσαμό Κονσαμό View US Ορλίνς US Ορλίνς
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 2 Södra Götaland 00' Ράπε Ράπε View Χάσλεχολμ Χάσλεχολμ
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 01' Leicester (Dacum) Esports 0-0 Everton (Jekos) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 02' Arsenal (Nicolas_Rage) Esports 0-1 West Ham (Toni) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 07' Galatasaray (Nasmi) Esports 1-3 Trabzonspor (Djibril) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 07' Basaksehir (Nero) Esports 2-1 Fenerbahce (Dasko) Esports
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 11' Κουόπιον Έλο 1919 0-0 AC Μπάρκα
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Δύση 16' Βίντενμπρουκ [11] Βίντενμπρουκ 0-0 Ροτ Βαϊς Αλεν [3] Ροτ Βαϊς Αλεν
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga South West 18' Κίκερς Όφενπμαχ [12] Κίκερς Όφενπμαχ 0-1 TSG Hoffenheim II [4] TSG Hoffenheim II
Ποδόσφαιρο Αυστρία - 2. Landesliga 18' USV Φλίζεν Κλάμπφερ Γκάμπερσντορφ 0-0 USV Ντράξλερ Μοοσκίρτσεν
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Landesliga 19' ΣΚ Φούρστενφελντ ΣΚ Φούρστενφελντ 1-0 Βίλντον Βίλντον
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Regionalliga Mitte 19' Ντόιτσλαντσμπεργκερ [5] Ντόιτσλαντσμπεργκερ 1-0 Κάρλσντορφ [16] Κάρλσντορφ
Ποδόσφαιρο Tσεχία - 3. Liga 19' Πίσεκ [1] Πίσεκ 0-0 Ζμπουζάνι 1953 [7] Ζμπουζάνι 1953
Ποδόσφαιρο Πολωνία - IV Λίγκα 20' KS Ράζυν 1-0 Όσκαρ Πρζισούκα
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Bayern Νότος 21' VfR Γκάρτσινγκ [15] VfR Γκάρτσινγκ 0-0 Ίσμανινγκ [1] Ίσμανινγκ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Bayern 21' Βικτόρια Ασκαφένμπουργκ [10] Βικτόρια Ασκαφένμπουργκ 0-0 Γκρόιτερ Φιρτ II [13] Γκρόιτερ Φιρτ II
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Bayern 21' Ιλέρτισεν [18] Ιλέρτισεν 1-0 Άουγκσμπουργκ II [20] Άουγκσμπουργκ II
Ποδόσφαιρο Πορτογαλία - Segunda Liga 21' Τοντέλα [4] Τοντέλα 0-1 Μπενφίκα B [10] Μπενφίκα B
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Regionalliga Ost 21' ASV Ζίγκεντορφ [11] ASV Ζίγκεντορφ 0-0 Βίνερ Βικτόρια [7] Βίνερ Βικτόρια
Ποδόσφαιρο Tσεχία - 3. Liga 21' Χλούτσιν Χλούτσιν 0-1 Φρίντεκ Μίστεκ Φρίντεκ Μίστεκ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Hessen 21' FC Χανάου 93 [2] FC Χανάου 93 1-0 FC Έντερσχαϊμ [4] FC Έντερσχαϊμ
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Landesliga 21' Λζερ SV 0-1 ΣΚ Λιέζεν
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Regionalliga Mitte 21' ΦΚ Γκλέισντορφ 09 [8] ΦΚ Γκλέισντορφ 09 0-0 SV Αλερχέιλιγκεν [13] SV Αλερχέιλιγκεν
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 2 Västra Götaland 21' Ασιρίσκα [14] Ασιρίσκα 1-1 Βάστρα Φρολούντα ΙΦ [3] Βάστρα Φρολούντα ΙΦ
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 2 Södra Götaland 22' [12] ΦΒΚ Μπάλκαν 0-1 Νοσάμπι [11] Νοσάμπι
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Regionalliga Mitte 22' Μπαντ Γκλάιχενμπεργκ [10] Μπαντ Γκλάιχενμπεργκ 1-2 Λέομπεν [2] Λέομπεν
Ποδόσφαιρο Δανία - Superligaen 22' Χόρσενς [4] Χόρσενς 0-1 Μίντιλαντ [8] Μίντιλαντ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Βρέμης 22' Γκεεστεμούντε Γκεεστεμούντε 1-0 ΤούΣπο Σουρχάιντε
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Βορράς 22' Αννόβερο ΙΙ [10] Αννόβερο ΙΙ 0-0 SC Weiche Flensburg 08 [2] SC Weiche Flensburg 08
Ποδόσφαιρο Δανία - Κατηγορία 2 22' Β93 Κοπεγχάγη [5] Β93 Κοπεγχάγη 0-1 Ρόσκιλντ [2] Ρόσκιλντ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - 3.Liga 22' Χάλεσερ [19] Χάλεσερ 0-0 VfB Όλντενμπουργκ [15] VfB Όλντενμπουργκ
Ποδόσφαιρο Νορβηγία - Eliteserien 22' Σάρπσμποργκ [11] Σάρπσμποργκ 0-0 Μπόντο Γκλίμτ [3] Μπόντο Γκλίμτ
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 2 Norra Götaland 23' Άχλαφορς [1] Άχλαφορς 0-0 IK Gauthiod [3] IK Gauthiod
Ποδόσφαιρο Σλοβακία - 2. Liga 23' Spartak Myjava [5] Spartak Myjava 1-0 Ντούμπνιτσα [1] Ντούμπνιτσα
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 23' UD Λέιρια UD Λέιρια 0-0 Μπράγκα B Μπράγκα B
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Bayern Νότος 23' Ροζενχάϊμ 1860 [17] Ροζενχάϊμ 1860 0-0 TSV Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ [13] TSV Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga North East 23' FC Viktoria 1889 Berlin [10] FC Viktoria 1889 Berlin 1-1 FC Λοκ Λεϊπτσιγκ [2] FC Λοκ Λεϊπτσιγκ
Ποδόσφαιρο Νησιά Φερόε - Πρέμιερ Λιγκ 23' Β36 Τορσάβν [5] Β36 Τορσάβν 1-0 Σκάλα [10] Σκάλα
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Regionalliga Ost 23' ASK/BSC Μπρικ Λέιθα [9] ASK/BSC Μπρικ Λέιθα 0-0 Μάρτσφελντ Ντονάουεν [5] Μάρτσφελντ Ντονάουεν
Ποδόσφαιρο Νορβηγία - Eliteserien 24' Σάντεφιορντ [8] Σάντεφιορντ 2-2 Ρόζενμποργκ [4] Ρόζενμποργκ
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 24' Ιλουέκα Ιλουέκα 0-1 Τερούελ Τερούελ
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 24' TPV TPV 0-0 PLK
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga North East 24' Χέρτα Βερολίνου ΙΙ [15] Χέρτα Βερολίνου ΙΙ 0-0 Μπάμπελσμπεργκ 03 [3] Μπάμπελσμπεργκ 03
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 2 Norra Götaland 24' Γκρέμπεσταντ [10] Γκρέμπεσταντ 0-0 Σαφφλέ ΣΚ [9]
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 24' ΕΒΚ 1-1 FC Κιρκονούμι
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 25' FSV Γιάγκερσμπουργκ [11] FSV Γιάγκερσμπουργκ 0-0 Άουερσμαχερ [7]
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 29' Τάρξιεν Ρέινμποους Τάρξιεν Ρέινμποους 0-2 Μάρσαξλοκ Μάρσαξλοκ
Ποδόσφαιρο Φιλικό Γυναικών 31' Βιγιαρεάλ Γυναίκες 0-1 Βαλένθια Γυναίκες Βαλένθια Γυναίκες
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 45' RB Λινένσε RB Λινένσε 1-0 Θέουτα Θέουτα
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 2 45' Λεντόγιε-Σμόρουμ Φόντμπόλντ [7] Λεντόγιε-Σμόρουμ Φόντμπόλντ 2-0 KFUMs Μπολντκλάμπ [5]
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - 1 Lyga 45' Fk Ρίτεραϊ [10] Fk Ρίτεραϊ 1-1 FK Zalgiris Vilnius II [11] FK Zalgiris Vilnius II
Ποδόσφαιρο Δανία - 1η Κατηγορία 45' Φρεντ Άμαγκερ [8] Φρεντ Άμαγκερ 0-0 Νάστβεντ ΙΦ [4] Νάστβεντ ΙΦ
Ποδόσφαιρο Δανία - 1η Κατηγορία 45' Χόμπρο [7] Χόμπρο 0-2 Σοντερίσκε [2] Σοντερίσκε
Ποδόσφαιρο Δανία - 1η Κατηγορία 45' Φρεντερίτσια [10] Φρεντερίτσια 0-1 Βέιλε [1] Βέιλε
Ποδόσφαιρο Πολωνία - IV Λίγκα 45' Γκριφ Γουεσχερόγο Γκριφ Γουεσχερόγο 2-2 Τζάκουαρ Γκντανσκ
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 2 45' Αβάρτα [1] Αβάρτα 1-1 Νάεσντβεντ IF 2 [5] Νάεσντβεντ IF 2
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα ΙΙ 45' Νυρεμβέργη [11] Νυρεμβέργη 0-1 Χέιντενχάιμ [4] Χέιντενχάιμ
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 2 45' Άλεροντ [4] Άλεροντ 1-0 Σκιόλντ [10] Σκιόλντ
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 45' Πάντοβα Πάντοβα 1-1 Λουπαρένσε Λουπαρένσε
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα ΙΙ 45' Καϊζερσλάουτερν [2] Καϊζερσλάουτερν 0-0 Πάντερμπορν [3] Πάντερμπορν
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Bayern Νότος 45' TSV Ντασάου 1865 [14] TSV Ντασάου 1865 2-0 Χάλμπεργκμους [16]
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 2 Västra Götaland 45' Τορσλάντα ΙΚ [11] Τορσλάντα ΙΚ 1-2 Λάντβετερ IS [10] Λάντβετερ IS
Ποδόσφαιρο Δανία - Κατηγορία 3 45' Μίντελφαρτ [1] Μίντελφαρτ 3-0 Νάσμπι [5] Νάσμπι
Ποδόσφαιρο Δανία - Κατηγορία 3 45' Λίσενγκ [11] Λίσενγκ 0-0 ΒΣΚ Άαρχους [5] ΒΣΚ Άαρχους
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 3 45' OKS [5] OKS 2-2 Μάριενλιστ [4] Μάριενλιστ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Bayern Βορράς 45' ASV Νιούμαρκτ [7] ASV Νιούμαρκτ 1-2 DJK Άμενταλ [2] DJK Άμενταλ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Bayern Βορράς 45' Βουρτζμπέργκερ [9] Βουρτζμπέργκερ 0-2 Γκρόσμπαρντορφ [15] Γκρόσμπαρντορφ
Ποδόσφαιρο Πολωνία - III Liga 46' Καρτούσια Καρτούζι 2-0 Σοκόλ Κλέτζεου Σοκόλ Κλέτζεου
Ποδόσφαιρο Αυστρία - 2. Landesliga 49' Βίλαχερ 0-0 Νούσντορφ
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 52' TiPS 1-0 Κουουσίσι
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 54' AIFK AIFK 0-0 ΠΙΦ Παράινεν II
Ποδόσφαιρο Αυστρία 2. Λίγκα 56' Φλάιεραλαρμ Αντμίρα [6] Φλάιεραλαρμ Αντμίρα 2-1 Αούστρια Βιέννης ΙΙ [13] Αούστρια Βιέννης ΙΙ
Ποδόσφαιρο Αυστρία 2. Λίγκα 58' Λιέφερινγκ [7] Λιέφερινγκ 0-1 Φερστ Βιέννα 1894 [3] Φερστ Βιέννα 1894
Ποδόσφαιρο Αυστρία 2. Λίγκα 58' Ντόρνμπιρν 1913 [16] Ντόρνμπιρν 1913 0-0 Χορν [1] Χορν
Ποδόσφαιρο Αυστρία 2. Λίγκα 58' Φλόριντσντορφερ [8] Φλόριντσντορφερ 2-0 Φόρβαρτς Στέιρ [10] Φόρβαρτς Στέιρ
Ποδόσφαιρο Αυστρία 2. Λίγκα 60' Σεν Πόλτεν [2] Σεν Πόλτεν 2-2 SK Στουρμ Γκρατς II [9] SK Στουρμ Γκρατς II
Ποδόσφαιρο Πολωνία - III Liga 62' Μπλεκτίνι Στάργκραντ Μπλεκτίνι Στάργκραντ 1-0 Μπάλτικ Γκντίνια Μπάλτικ Γκντίνια
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 63' Πούιου 2-0 ΦΚ Κόντου ΦΚ Κόντου
Ποδόσφαιρο Πολωνία - III Liga 63' Ρέκορντ Μπιέλσκο-Μπιάλα Ρέκορντ Μπιέλσκο-Μπιάλα 2-1 Πολόνια Μπίτομ Πολόνια Μπίτομ
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - 1 Lyga 64' Νταϊνάβα Άλιτους [2] Νταϊνάβα Άλιτους 2-1 Εκράνας [7] Εκράνας
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Damallsvenskan 64' Κρίστιανσαντ Γυναίκες [2] Κρίστιανσαντ Γυναίκες 1-0 Φίτσγιο GIK Γυναίκες [6] Φίτσγιο GIK Γυναίκες
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - 1 Lyga 64' FK Ατμόσφερα [13] FK Ατμόσφερα 1-1 FA Σιαουλιάι II [9]
Ποδόσφαιρο Tσεχία - 3. Liga 64' Σκ Κβιτκοβισε Σκ Κβιτκοβισε 2-0 ΤΣΣΚ Ουχέρσκι Μπροντ ΤΣΣΚ Ουχέρσκι Μπροντ
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Landesliga 64' ASKO Κοτμανσντόρφ ASKO Κοτμανσντόρφ 2-0 VST Φόλκερμαρκτ VST Φόλκερμαρκτ
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 1 65' Τάμπι [7] Τάμπι 1-0 KFUM Ροσκίλντε [5] KFUM Ροσκίλντε
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 65' JPS 1-4 SaPa Pieksamaki
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Landesliga 65' SVG Μπλέιμπουργκ 0-1 KAC 1909
Ποδόσφαιρο Ευρώπη - Φιλικά 65' Λαμία Λαμία 0-0 ΑΕΚ Β'
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - 1 Lyga 65' [1] Νεπτούνας Κλαϊπέντα 1-2 Πανέβεζις ΙΙ [16]
Ποδόσφαιρο Περού - Λίγκα Β' Ομάδων 66' Αλιάνζα Λίμα Β’ 1-0 Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ Β'
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Landesliga 66' ASK Κλάγκενφουρτ 1-0 Αούστρια Κλάγκενφουρτ ΙΙ
Ποδόσφαιρο Σερβία - Σουπερλίγκα 66' Ραντνίτσκι Νις [14] Ραντνίτσκι Νις 0-2 Νόβι Πάζαρ [8] Νόβι Πάζαρ
Ποδόσφαιρο Tσεχία - 4. Liga 66' TJ Σταρτ Μπρνο TJ Σταρτ Μπρνο 2-1 Ντάλνιτσε Σπέριτσε
Ποδόσφαιρο Εσθονία - Meistriliiga 66' ΦΚ Λεβάδια Ταλίν [2] ΦΚ Λεβάδια Ταλίν 2-0 Πάρνου JK Βάπρους [10] Πάρνου JK Βάπρους
Ποδόσφαιρο Πολωνία - Εξτρακλάσα 66' Μιέντζ Λέγκνικα [16] Μιέντζ Λέγκνικα 0-1 Ζαγκλεμπιέ Λουμπίν [10] Ζαγκλεμπιέ Λουμπίν
Ποδόσφαιρο Tσεχία - 3. Liga 66' Velke Mezirici Velke Mezirici 0-2 Μπλάνσκο Μπλάνσκο
Ποδόσφαιρο Πολωνία - III Liga 66' Ολίμπια Γκρούντζιάτζ Ολίμπια Γκρούντζιάτζ 1-0 ΟΚΣ Σβιτ Σκόλβιν ΟΚΣ Σβιτ Σκόλβιν
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Bayern 66' Πίπινσριντ [14] Πίπινσριντ 3-0 Ράιν αμ Λεχ [12] Ράιν αμ Λεχ
Ποδόσφαιρο Περού - Λίγκα Β' Ομάδων 66' Σαν Μάρτιν ντε Πόρες Β' 0-2 ΚΝ Κούπσολ Β'
Ποδόσφαιρο Εσθονία - Esiliiga B 67' Ραπλαμάα Ραπλαμάα 3-3 Τάλινα JK Λέτζιον II Τάλινα JK Λέτζιον II
Ποδόσφαιρο U19 Διεθνές 68' Τατζικιστάν U19 Τατζικιστάν U19 0-3 Ιράν U19 Ιράν U19
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 68' HPS HPS 0-0 TuPS TuPS
Ποδόσφαιρο Σλοβενία - 2. SNL 68' NK Κρίσκο [12] NK Κρίσκο 1-1 Νάφτα 1903 [3] Νάφτα 1903
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - 1 Lyga 69' [15] Μπάνγκα Γκαρζντάι II 0-2 FK Μπαμπρούνγκας [6] FK Μπαμπρούνγκας
Ποδόσφαιρο Πολωνία - III Liga 69' ΚΣ Πολόνια Σρόντα Wlkp ΚΣ Πολόνια Σρόντα Wlkp 2-0 Ούνια Σόλετς Κουγιάβσκι
Ποδόσφαιρο Tσεχία - 3. Liga 69' SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0-0 ΣΚ Χράνικε ΣΚ Χράνικε
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Landesliga 70' SC Μανσβόρθ SC Μανσβόρθ 2-0 1980 Βιέννα
Ποδόσφαιρο Εσθονία - Esiliiga 71' Πάρνου JK [10] Πάρνου JK 2-1 Φλόρα Τάλιν II [2] Φλόρα Τάλιν II
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - 1η Κατηγορία 90'<sup>+5</sup> KTP [2] KTP 1-0 SJK II [8] SJK II
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - 1η Κατηγορία 90'<sup>+4</sup> ΙΦ Γκνίσταν [4] ΙΦ Γκνίσταν 2-2 Γιάρο [3] Γιάρο
Ποδόσφαιρο Κροατία - Λίγκα U19 91' Σέσβετε U19 Σέσβετε U19 0-0 ΗΝΚ Σιμπαλία U19 ΗΝΚ Σιμπαλία U19
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - 1η Κατηγορία 92' ΓιαΠΣ [5] ΓιαΠΣ 0-1 ΠΕΠΟ [11] ΠΕΠΟ
Ποδόσφαιρο Iράν - Pro League 94'<sup>+8</sup> Αλουμίνιουμ Αράκ [2] Αλουμίνιουμ Αράκ 0-1 Havadar SC [2] Havadar SC
Ποδόσφαιρο Αυστρία - Regionalliga Σάλτσμπουργκ 94'<sup>+4</sup> USK Ανίφ [6] USK Ανίφ 1-1 Αούστρια Σάλτσμπουργκ [1] Αούστρια Σάλτσμπουργκ
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - 1η Κατηγορία 95'<sup>+4</sup> TPS [1] TPS 1-0 MP [10] MP
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kolmonen 95' VG 62 0-1 MaPS MaPS
Ποδόσφαιρο Ρουμανία - Liga II 97'<sup>+4</sup> FK Τσικσζερέντα Μιερκούρια Τσιούκ [13] FK Τσικσζερέντα Μιερκούρια Τσιούκ 0-1 Κονκόρντια Κιάινα [19] Κονκόρντια Κιάινα
Μπάσκετ Ebasketball Battle - 4x5λεπτά 1 - 01:40 CHI Bulls (TOPBOY) Esports 11-12 DEN Nuggets (Lic) Esports
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 1 - 01:00 PHI 76ers (PK) Esports 12-16 LA Lakers (HUNCHO) Esports
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 3 - 01:34 PHX Suns (HOGGY) Esports 42-47 MIL Bucks (FREX) Esports
Μπάσκετ Διεθνής 2 - 10:00 Τουρκία Τουρκία 26-21 Σλοβενία Σλοβενία
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 4 - 00:11 MIL Bucks (TCB) Esports 81-62 PHX Suns (JABZ) Esports
Μπάσκετ Διεθνής 3 - 02:06 Εστθόνια Εστθόνια 56-48 Βέλγιο Βέλγιο
Βόλεϊ Βαλκανικό Πρωτάθλημα U19 Γυναικών 17-25 Ελλάδα U19 Γυναίκες 17-24 Σερβία U19 Γυναίκες
Βόλεϊ Διεθνείς Αγώνες - Γυναίκες 25-22,22-25 Ουγγαρία Γυναίκες Ουγγαρία Γυναίκες 23-18 Σλοβακία Γυναίκες Σλοβακία Γυναίκες
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 1 - 20:00 Frankfurt Lions Frankfurt Lions 0-0 Άντλερ Μάνχαιμ Άντλερ Μάνχαιμ
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 1 - 01:59 Λέκσαντ ΙΦ Λέκσαντ ΙΦ 0-0 Φρολούντα ΧΣ Φρολούντα ΧΣ
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 3 - 20:00 ΧΚ ΣΚΠ Πόπραντ ΧΚ ΣΚΠ Πόπραντ 1-2 Κόμαρχ Κρακόβια Κόμαρχ Κρακόβια
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 3 - 20:00 Τάπαρα U20 4-1 ΚαλΠα U20
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 3 - 20:00 Άντλερ Μάνχαϊμ U20 0-1 Χράντεκ Κράλοβε U20
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 3 - 20:00 GKS Τίτσι GKS Τίτσι 2-0 Κατοβίτσε Κατοβίτσε
Χόκεϊ επί Πάγου Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) 3 - 20:00 HC Νοβ Ζάμκι HC Νοβ Ζάμκι 4-0 Φερεντσβάρος Φερεντσβάρος
Χάντμπολ Φιλικοί Αγώνες Συλλόγου - Γυναίκες 21:45 Μπιάσεν Γυναίκες Μπιάσεν Γυναίκες 10-13 Φλιντ Τόνσμπεργκ Γυναίκες Φλιντ Τόνσμπεργκ Γυναίκες
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 18:40 Μπεργκίσερ HC Μπεργκίσερ HC 16-11 HSG Κονστάνζ HSG Κονστάνζ
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 18:18 Junior Fasano Junior Fasano 8-11 HC Κονβερσάνο
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 30:00 Χέρουλφ Μος Χέρουλφ Μος 15-14 Φόλο Φόλο
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 28:44 Αρένταλ Αρένταλ 17-21 Άαλμποργκ Άαλμποργκ
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 28:33 Φιελχάμερ Φιελχάμερ 11-12 Sandefjord Sandefjord
Χάντμπολ Φιλικοί Αγώνες Συλλόγου - Γυναίκες 30:00 Άκερ Γυναίκες Άκερ Γυναίκες 17-18 Νόρντστραντ Γυναίκες Νόρντστραντ Γυναίκες
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 34:09 Μπουντάι Φαρκάσοκ 17-20 MKS Καλίσζ MKS Καλίσζ
Χάντμπολ Φιλικοί Αγώνες Συλλόγου - Γυναίκες 48:10 Σκόβντε HF Γυναίκες Σκόβντε HF Γυναίκες 16-26 Άαρχους Γιουνάιτεντ Γυναίκες Άαρχους Γιουνάιτεντ Γυναίκες
Χάντμπολ Φιλικά Συλλόγων 60:00 Κρίστιανσαντ Κρίστιανσαντ 30-23 Baekkelaget Baekkelaget
Τένις ITF W15 Κανκούν 15-30 Μαρία Τζι Ριβέρα Κοράντο 0-2 Carolyn Ansari
Τένις ATP Mόντρεαλ - Διπλά Ανδρών 15-15 Αριέλ Μπεχάρ/Γκονζάλο Εσκομπάρ 0-3 Κέβιν Κράβιετζ/Αντρέας Μάις
Τένις Τσάλεντζερ Σικάγο - Διπλά Αντρών 15-40 Γιούκι Μπάμπρι/Σάκετ Μινένι 2-1 Σ’αντερ Γκίλε/Τζον-Πάτρικ Σμιθ
Τένις ITF M25 Πάδοβα - Διπλά Ανδρών 0-40 Σεμπάστιαν Σαντιμπάνιεθ/Roy Stepanov 2-4 Ντούγιε Αϊντούκοβιτς/Φράνε Νίνσεβιτς
Τένις WTA Τορόντο 0-0 [11] Κόρι Γκοφ 2-2 Σιμόνα Χάλεπ [15]
Τένις ITF W15 Κανκούν - Διπλά Γυναικών Τζαέντα Ντάνιελ/Καριάν Πιέρ-Λουίς 1-3 Mao Mushika/Μιο Μουσίκα
Τένις ITF W25 Κόξιντε 30-0 Αμέλια Βαιγκόρα 2-2 Τζούλια Ριέρα
Τένις Τσάλεντζερ Σαν Μαρίνο - Διπλά Ανδρών 15-0 Μάρκο Μπορτολότι/Σέρτζιο Μάρτος Γκόρνες 4-3 Βλάντισλαβ Μανάφοφ/Όλεγκ Πρίχοντκο
Τένις ITF W15 Κανκούν A-40 Βικτόρια Ροντρίγκεζ 2-3 Πάρις Κόρλευ
Τένις ITF M25 Κολόμπους 0-15 Τζιάννι Ρος 2-6,0-0 Cash Hanzlik
Τένις ITF - W60 Σαν Μπαρτολομέ Ντε Τιραγιάνα Διπλά Γυναικών 0-0 Ελίνα Αβανεσιάν/Diana Shnaider 6-4,0-0 Ιβόννι Καβάλι-Ρέιμερς/Ρόζα Βίσενς Μας
Τένις ITF M25 Κολόμπους 40-40 Σέκου Μπανγκουρά 3-5 Πάτρικ Μαλόνεϊ
Τένις Τσάλεντζερ Σαν Μαρίνο 0-0 [142] Μάρκο Κετσινάτο 4-4 Βαλεντίν Βαχερότ [388]
Τένις ITF W100 Λάντισβιλ 30-30 [150] Καταρζίνα Κάβα 0-6,2-2 Ελίζαμπεθ Μάντλικ [182]
Τένις WTA Κόνκορντ 15-15 [119] Κέιτι Βόλινετς 3-6,1-4 Μπερνάρντα Πέρα [56]
Τένις ITF W25 Παρνού - Διπλά Γυναικών 0-0 Jasmijn Gimbrere/Λέξι Στίβενς 1-6,4-5 Ελένη Χριστοφή/Γκεργκάνα Τοπάλοβα
Τένις ITF W60 Σαν Μπαρτολομέ Ντε Τιραγιάνα 15-15 [198] Σούζαν Λάμενς 6-3,2-0 Τζέσικα Μπουζάς Μανέιρο [303]
Τένις ITF W15 Πάδοβα - Διπλά Γυναικών Καρλόττα Μότσια/Γιού Σχάν 5-7,2-5 Βιτζίνια Φεράρα/Γεωργία Πεδονε
Τένις WTA Κόνκορντ - Διπλά Γυναικών 30-15 Νατέλα Ντζαλαμίτζε/Καμίλλα Ρακίμοβα 5-7,4-3 Πένγκταρν Πλίπουες/Μογιούκα Ουτσιζίμα
Τένις Τσάλεντζερ Σικάγο 7-7 [282] Ben Shelton 6-6 Τζόρνταν Τόμπσον [112]
Τένις Τσάλεντζερ Λίμα [94] Τόμας Μάρτιν Ετκέβερι 6-6 Ρένζο Ολίβο [194]
Τένις ATP Μόντρεαλ [37] Νικ Κυργιός 6-7,6-5 Χιούμπερτ Χούρκατς [10]
Τένις ITF M25 Γκουαγιακίλ Κίλε Σίλιγκ 3-6,4-2 Τριστάν Μακόρμικ
Τένις UTR Pro Tennis Series Ρίο ντε Τζανέιρο 40-A Παουλο Α Σ Ν Σαντος 1-2 Μαξιμιλιάνο Εστέβεζ
Τένις UTR Pro Tennis Series Ρίο ντε Τζανέιρο 0-30 Victor Barros Fernandes 4-6,1-0 Mateo Labuckas
Τένις UTR Pro Tένις Series Ατλάντα Γυναίκες 0-0 Δ.Ξ Μπένετ 7-5,2-5 Julia Adams
Τένις UTR Pro Tennis Series Ατλάντα 30-40 Νικολας Κοτζεν 2-6,2-1 Τόμας Ροντρίγκεζ
Τένις UTR Pro Tennis Series Ατλάντα 0-0 Κέσχαβ Τσόπρα 6-2,4-6,0-0 Μάθιου Πίττς
Τένις ITF M15 Κανκούν 15-0 Λουτσιάνο Ντορία 7-6,3-2 Μάρκο Μπρουνιερόττο
Τένις UTR Pro Tένις Series Ατλάντα Γυναίκες Mia Horvit 2-4 Νικόλ Άμπελ
Τένις UTR Pro Tennis Series Ατλάντα Μπέου Πελεσιέρ 3-3 Μάρκους Μακ Ντάνιελ
Ιπποδρομίες Tramore 08/12 17:55 Τράμορ (Κούρσα 4) View
Ιπποδρομίες Newmarket 08/12 17:48 Νιουμάρκετ (Κούρσα 3) View
Ιπποδρομίες Laurel Park 08/12 17:43 Κούρσα 2 Laurel Park View
Ιπποδρομίες Belterra Park 08/12 17:41 Κούρσα 3 Belterra Park View
Ιπποδρομίες Thirsk 08/12 17:40 Θιρσκ (Κούρσα 2) View
Ιπποδρομίες Club Hipico 08/12 17:37 Club Hipico (Κούρσα 5) View
Ιπποδρομίες Cork 08/12 17:30 Κορκ (Κούρσα 4) View
Ιπποδρομίες Woodbine 08/12 17:30 Κούρσα 2 Γούντμπαϊν View
Ιπποδρομίες San Isidro 08/12 17:30 Σαν Ισιντρο (Κούρσα 4) View
Ιπποδρομίες Moulins 08/12 17:22 Moulins (Κούρσα 6) View
Ιπποδρομίες Tramore 08/12 17:20 Τράμορ (Κούρσα 4) View
Ιπποδρομίες Las Piedras 08/12 17:20 Las Piedras (Κούρσα 3) View
Ιπποδρομίες Cabourg 08/12 17:16 Cabourg (Κούρσα 2) View
Ιπποδρομίες Greyville (SA) 08/12 16:45 Greyville (SA) (Κούρσα 3) View
Κρίκετ The Hundred 08/12 17:30 Σάουθερν Μπρέιβ View Λόντον Σπίριτ
Κρίκετ Ireland vs Afghanistan - 3rd Twenty20 Match 08/12 14:30 Ιρλανδία 84/7,189/5 Αφγανιστάν
Κρίκετ One Day Match 08/12 10:00 Ντούρχαμ Ντούρχαμ 355/8,367/8 Γκλουσεστερσάιρ Γκλουσεστερσάιρ
Κρίκετ One Day Match 08/12 10:00 Λεστερσάιρ Λεστερσάιρ 269 All Out,193/9 Σόμερσετ Σόμερσετ
Κρίκετ One Day Match 08/12 10:00 Γουόργουικσαϊρ Γουόργουικσαϊρ 310/6,298/7 Σάσεξ Σάσεξ
Κυνοδρομίες Wheeling Island 08/12 17:30 Κούρσα 2 Γουίλινγκ Άιλαντ View
Γκολφ FedEx St Jude Championship 08/11 11:33 FedEx St Jude Championship View
Γκολφ ISPS Handa World Invitational 08/11 06:45 ISPS Handa World Invitational View
Σνούκερ British Open Qualifiers 2022 08/12 15:00 Άντι Λι 1-3 Μπάρυ Πίντσες
Speedway Speedway 08/12 15:54 Πολόνια Μπίντγκοζ 35-25 Γουάμπρζεζε Γκντάνσκ
Floorball Τσεχία - Κύπελλο 3 - 01:29 HBC Χράντεκ Κράλοβ 1988 4-8 FBC Τσέσκα Λίπα FBC Τσέσκα Λίπα
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Βαλεντίν Γιουντσούκ 0-0 Andrii Kotik
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Βαλέριι Μέλνικ 0-0 Σερχι Μπαρανοφσκι
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Μπόχνταν Κοχούτ 0-0 Σέρχι Μπόικο
Πινγκ-Πονγκ Κύπελλο Σέτκα Γυναικών Anastasiia Buryh 0-0 Αναστασια Ντεγκτεβα
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Μαριάν Μαλισέκ 0-0 Βιτ Κιλιαν
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Yevhenii Honchar 0-0 Ολεξάντρ Ζουρμπά
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Γιαν Ζαλέσκι 0-1 Radek Libovicky
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Χέικι Μάγκι 6-6 Ντμίτρι Κρασνόβ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 4-11,16-14 Denys Maltsev 0-0 Ολεξάντρ Μασλόβσκι
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro Οντρετζ Ανταμ 7-4 Miloslav Dvorak
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο 11-5,11-7 Ίχορ Πέτρυσχυν 6-2 Γιαροσλάβ Βορσουλιάκ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Κοσιαντύν Κλυμένκο 0-2 Oleksandr Osadchyi
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Ντμύτρο Ρεχότουν 3-2 Yurii Kolesnyk
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Dmytro Zeniuk 1-2 Serhij Maksymiv
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro Vaclav Nohejl 2-4 Τόμας Αντρλε
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro Marcel Pikous 3-0 Βλάντισλαφ Χάμπετζ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Yevhenii Honchar 0-0 Ολεξάντρ Ζουρμπά
Μπιτς Βόλεϊ Beach Pro Tour Αμβούργου - Γυναίκες Nina Brunner/Τάνια Χούμπερλι 0-0 Αναστασία Κραβτσένοβα/Τίνα Γκραουντίνα
Μπιτς Βόλεϊ Beach Pro Tour - Κορτεγκάτσα - Γυναίκες Τζουλιάνα Αντούνες/Τάνια Ολιβέιρα 1-1 Δήμητρα Μανάβη/Μυρτώ Καλαμαρίδου
Υδατοσφάιριση Διεθνείς Αγώνες - Γυναίκες 1 - 08:00 Ουγγαρία Γυναίκες Ουγγαρία Γυναίκες 0-0 Αυστραλία Γυναίκες Αυστραλία Γυναίκες
еSports CS:GO - CCT Central Europe Series 1 Quals 01:55 Entropiq Prague 10-4 BLINK
еSports CS:GO - WePlay Academy League 01:55 BIG Academy 9-5 Spirit Academy
еSports LOL - LEC Summer 24:06 Team Vitality Team Vitality 0-0 SK Γκέιμινγκ SK Γκέιμινγκ
еSports DOTA2 - PGL Arlington Major 02:04 Έντιτι 1-1 BOOM Esports