Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/07 14:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Αμούρ Κχαμπάροβσκ | L | 1-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/06 14:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ | W | 3-2 | |
KHL | 03/26 16:30 | 3 | [2] ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας [3] | L | 4-0 | |
KHL | 03/24 16:30 | 3 | [3] Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη [2] | L | 1-3 | |
KHL | 03/22 16:30 | 3 | [3] Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη [2] | L | 2-3 | |
KHL | 03/20 14:00 | 3 | [2] ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας [3] | L | 1-0 | |
KHL | 03/18 16:30 | 3 | [2] ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 1-4 | |
KHL | 03/10 16:30 | 4 | [3] Δυναμό Μόσχας v Σέβερσταλ Τσερέποβεκ [6] | W | 4-3 | |
KHL | 03/08 14:10 | - | Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη | - | View | |
KHL | 03/08 14:00 | 4 | [6] Σέβερσταλ Τσερέποβεκ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 2-5 | |
KHL | 03/06 14:10 | - | Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη | - | View | |
KHL | 03/06 14:00 | 4 | [6] Σέβερσταλ Τσερέποβεκ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 1-2 | |
KHL | 03/04 16:30 | 4 | [3] Δυναμό Μόσχας v Σέβερσταλ Τσερέποβεκ [6] | L | 2-5 | |
KHL | 03/02 16:30 | 4 | [3] Δυναμό Μόσχας v Σέβερσταλ Τσερέποβεκ [6] | W | 1-0 | |
KHL | 02/27 14:00 | - | [12] Κουνλούν Ρέντ Στάρ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 1-5 | |
KHL | 02/23 14:00 | - | [3] Δυναμό Μόσχας v Αυτομόμπιλιστ Εκατερίνεμπουργκ [6] | W | 6-0 | |
KHL | 02/20 14:00 | - | [5] Τζόκεριτ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 4-5 | |
KHL | 02/18 16:30 | - | [2] ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 1-3 | |
KHL | 02/16 16:10 | - | [7] Ντινάμο Μινσκ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 4-6 | |
KHL | 02/07 14:30 | - | [6] Σέβερσταλ Τσερέποβεκ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 2-5 | |
KHL | 02/05 16:00 | - | [3] Τορπέδο Νίζνι Νοβγκορόντ v Δυναμό Μόσχας [3] | L | 3-2 | |
KHL | 02/03 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Τζόκεριτ [5] | W | 5-1 | |
KHL | 02/01 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη [2] | W | 2-0 | |
KHL | 01/29 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v HC Σόκι [10] | W | 4-0 | |
KHL | 01/27 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v ΤΣΣΚΑ Μόσχας [1] | W | 4-1 | |
KHL | 01/23 14:00 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Ντινάμο Ρίγας [11] | W | 5-2 | |
KHL | 01/21 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Μπάρις Νουρ-Σουλτάν [8] | L | 0-2 | |
KHL | 01/17 14:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ [9] | L | 3-4 | |
KHL | 01/15 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Τορπέδο Νίζνι Νοβγκορόντ [4] | W | 5-3 | |
KHL | 01/12 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v ΧΚ Βίτιαζ [9] | W | 2-1 |
Η ΧΚ Ντιναμό Μόσχας (ρωσικά: ХК Динамо Москва) είναι ρωσική επαγγελματική ομάδα χόκεϊ επί πάγου με έδρα τη Μόσχα. Είναι μέλος της κατηγορίας Ταράσοφ στο Κοντινένταλ Χόκεϊ Λιγκ.