KHL | 10/29 16:30 | - | [3] Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη [1] | L | 2-3 | |
KHL | 10/26 16:30 | - | [5] Δυναμό Μόσχας v Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ [7] | W | 4-1 | |
KHL | 10/24 16:00 | - | [3] Δυναμό Μόσχας v ΧΚ Βίτιαζ [11] | L | 2-5 | |
KHL | 10/21 16:00 | - | [5] Νεφτεχίμικ Νιζνεκάμσκ v Δυναμό Μόσχας [4] | W | 0-3 | |
KHL | 10/19 16:30 | - | [3] ΑΚ Μπαρς Καζάν v Δυναμό Μόσχας [5] | W | 4-5 | |
KHL | 10/17 12:00 | - | [2] Τράκτορ Τσέλυαμπινσκ v Δυναμό Μόσχας [3] | L | 5-3 | |
KHL | 10/13 16:30 | - | [4] ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας [1] | L | 5-3 | |
KHL | 10/11 16:30 | - | [6] Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ v Δυναμό Μόσχας [1] | L | 3-1 | |
KHL | 10/09 14:00 | - | [2] Δυναμό Μόσχας v Σέβερσταλ Τσερέποβεκ [6] | W | 3-2 | |
KHL | 10/06 16:00 | - | [2] Δυναμό Μόσχας v ΤΣΣΚΑ Μόσχας [4] | L | 0-3 | |
KHL | 10/03 14:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Μέταλουργκ Μαγκνιτογκόρσκ | L | 2-4 | |
KHL | 10/01 16:30 | - | [1] Δυναμό Μόσχας v Μπάρις Νουρ-Σουλτάν [8] | W | 3-1 | |
KHL | 09/30 16:30 | - | [11] Κουνλούν Ρέντ Στάρ v Δυναμό Μόσχας [2] | W | 3-5 | |
KHL | 09/28 16:30 | - | [2] Δυναμό Μόσχας v Σπαρτάκ Μόσχας [5] | W | 6-3 | |
KHL | 09/25 14:00 | - | [11] Τορπέδο Νίζνι Νοβγκορόντ v Δυναμό Μόσχας [1] | L | 4-2 | |
KHL | 09/23 16:30 | - | [7] HC Σόκι v Δυναμό Μόσχας [2] | W | 0-4 | |
KHL | 09/21 16:30 | - | [3] Δυναμό Μόσχας v Ντινάμο Ρίγας [10] | W | 4-1 | |
KHL | 09/16 12:30 | - | [10] Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ v Δυναμό Μόσχας [1] | W | 4-5 | |
KHL | 09/14 09:30 | - | [10] Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ v Δυναμό Μόσχας [1] | W | 3-5 | |
KHL | 09/12 07:00 | - | [12] Αμούρ Κχαμπάροβσκ v Δυναμό Μόσχας [3] | W | 2-6 | |
KHL | 09/08 16:30 | - | [3] Δυναμό Μόσχας v Άβαλαντ Ομσκ [2] | W | 5-2 | |
KHL | 09/05 14:30 | - | [6] Δυναμό Μόσχας v Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ [8] | W | 4-0 | |
KHL | 09/03 16:30 | - | [6] Δυναμό Μόσχας v Ντινάμο Μινσκ [6] | W | 4-1 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/28 15:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Κουνλούν Ρέντ Στάρ | W | 8-3 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/27 15:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Αμούρ Κχαμπάροβσκ | W | 3-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/25 15:00 | - | ΤΣΣΚΑ Μόσχας v Δυναμό Μόσχας | W | 2-3 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/19 10:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Άβαλαντ Ομσκ | W | 5-1 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/16 10:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ | W | 2-1 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/14 10:00 | - | Άβαλαντ Ομσκ v Δυναμό Μόσχας | L | 5-2 | |
Φιλικά Συλλόγων (Κανονική Διάρκεια Μόνο) | 08/11 10:00 | - | Δυναμό Μόσχας v Σπαρτάκ Μόσχας | W |
|
Η ΧΚ Ντιναμό Μόσχας (ρωσικά: ХК Динамо Москва) είναι ρωσική επαγγελματική ομάδα χόκεϊ επί πάγου με έδρα τη Μόσχα. Είναι μέλος της κατηγορίας Ταράσοφ στο Κοντινένταλ Χόκεϊ Λιγκ.