11/20 16:00 |
27 |
[198] Φρανσίσκο Κερουντόλο v Τζάουμε Μουνάρ
[108] |
4-6,6-4,6-2
|
11/19 17:10 |
26 |
[363] Οριόλ Ρόκα Μπατάγια v Γκονζάλο Εσκομπάρ
[447] |
6-4,6-3
|
11/19 16:30 |
26 |
[112] Πέδρο Σόουζα v Βιτ Κοπρίβα
[303] |
1-6,6-3,6-4
|
11/19 15:00 |
26 |
[217] Ρένζο Ολίβο v Ρομπέρτο Καρμπάλες Μπαένα
[103] |
4-6,4-6
|
11/19 15:00 |
26 |
[349] Γέσπερ Ντε Γιονγκ v Αλεχάντρο Ταμπίλο
[174] |
6-2,6-2
|
11/18 20:15 |
26 |
[333] Σεμπάστιαν Μπαέζ v Φακούντο Μένα
[237] |
7-6,6-2
|
11/18 17:00 |
26 |
[335] Κρίστιαν Λίντελ v Τζάουμε Μουνάρ
[108] |
0-6,6-4,4-6
|
11/18 17:00 |
26 |
[157] Χουάν Π Βαρίγιας v Φρανσίσκο Κερουντόλο
[198] |
1-6,7-6,6-7
|
11/18 15:00 |
26 |
[105] Αντρέι Μαρτίν v Μαρσέλο Τόμας Μπάρριος Βέρα
[278] |
6-4,6-1
|
11/17 20:35 |
25 |
[91] Φεντερίκο Κορία v Οριόλ Ρόκα Μπατάγια
[363] |
6-7,7-6,6-7
|
11/17 19:50 |
25 |
[378] Χέρναν Καζανόβα v Ρομπέρτο Καρμπάλες Μπαένα
[103] |
Retired
|
11/17 19:40 |
25 |
[112] Πέδρο Σόουζα v Τόμας Μάρτιν Ετκέβερι
[254] |
2-6,6-4,6-4
|
11/17 17:40 |
25 |
[333] Σεμπάστιαν Μπαέζ v Ρομπέρτο Κιρός
[295] |
7-5,7-6
|
11/17 17:35 |
25 |
Μαρσέλο Τόμας Μπάρριος Βέρα v Τιάγκο Αγκουστίν Τιράντε
|
6-3,6-2
|
11/17 17:35 |
25 |
[205] Χουάν Πάμπλο Φίκοβιτς v Τζάουμε Μουνάρ
[108] |
7-5,4-6,2-6
|
11/17 15:00 |
25 |
[349] Γέσπερ Ντε Γιονγκ v Μάριο Βιλέγια Μαρτίνεζ
[187] |
5-7,6-3,7-5
|
11/17 15:00 |
25 |
Αντόνιο καγεντάνο Μάρτς v Κρίστιαν Λίντελ
|
6-7,4-6
|
11/17 15:00 |
25 |
[237] Φακούντο Μένα v Εμίλιο Γκόμεζ
[159] |
3-6,7-6,6-2
|
11/16 19:05 |
25 |
[202] Ζοάο Μενέζες v Αλεχάντρο Ταμπίλο
[172] |
3-6,5-7
|
11/16 19:00 |
25 |
[302] Βιτ Κοπρίβα v Πέτζα Κρτσίν
[264] |
6-1,6-4
|
11/16 17:00 |
25 |
[380] Ντιέγκο Ιντάλγκο v Γκονζάλο Εσκομπάρ
[446] |
3-6,6-7
|
11/16 17:00 |
25 |
[337] Γέλε Σελς v Ρένζο Ολίβο
[214] |
6-4,2-6,4-6
|
11/16 17:00 |
25 |
[105] Αντρέι Μαρτίν v Ρομπέρτο Ορτέγκα-Ολμέδο
[289] |
6-4,7-5
|
11/16 15:00 |
25 |
[194] Φρανσίσκο Κερουντόλο v Πέδρο Σακαμότο
[305] |
6-3,6-3
|
11/16 15:00 |
25 |
[157] Χουάν Π Βαρίγιας v Φελίπε Μ Ρ Άλβες
[303] |
7-5,6-4
|
11/15 18:05 |
19 |
[348] Γέσπερ Ντε Γιονγκ v Καμίλο Ούγκο Καραμπέλλι
[383] |
6-1,6-3
|
11/15 17:30 |
19 |
Γκονζάλο Λάμα v Χέρναν Καζανόβα
|
6-4,5-7,6-7
|
11/15 15:00 |
19 |
Νίκολας Άλβαρεζ v Τιάγκο Αγκουστίν Τιράντε
|
4-6,7-6,5-7
|
11/15 15:00 |
19 |
[407] Γενάρο Αλμπέρτο Ολιβιέρι v Οριόλ Ρόκα Μπατάγια
[362] |
4-6,6-2,2-6
|
11/14 20:15 |
64 |
Κάρλος Γκόμεζ-Χερέρα v Γκονζάλο Λάμα
|
6-4,4-6,5-7
|