11/05 16:00 |
29 |
[125] Αλεχάντρο Ταμπίλο v Ντάνιελ Ε Γκαλάν
[96] |
6-2,6-2
|
11/04 18:10 |
28 |
[147] Φελίπε Μελιγκένι Ροντρίγκες Άλβες v Ντάνιελ Ε Γκαλάν
[96] |
4-6,6-7
|
11/04 16:00 |
28 |
[125] Αλεχάντρο Ταμπίλο v Ρόμαν Α Μπουρουτσάγκα
[243] |
6-3,6-4
|
11/03 21:35 |
27 |
[115] Ούγκο Ντελιέν v Ντάνιελ Ε Γκαλάν
[96] |
1-6,2-6
|
11/03 20:00 |
27 |
[147] Φελίπε Μελιγκένι Ροντρίγκες Άλβες v Φακούντο Ντίαζ Ακόστα
[107] |
Retired
|
11/03 18:40 |
27 |
[243] Ρόμαν Α Μπουρουτσάγκα v Καμίλο Ου Καραμπέλι
[153] |
6-4,5-7,6-1
|
11/03 16:00 |
27 |
[78] Φεντερίκο Κορία v Αλεχάντρο Ταμπίλο
[125] |
7-6,4-6,4-6
|
11/02 22:50 |
26 |
[233] Μάρκο Τρουνγκελίτι v Φακούντο Ντίαζ Ακόστα
[107] |
1-6,6-1,6-7
|
11/02 20:05 |
26 |
[147] Φελίπε Μελιγκένι Ροντρίγκες Άλβες v Μαξ Χουκς
[367] |
5-7,6-3,6-4
|
11/02 17:00 |
26 |
[140] Λουτσιάνο Νταρντέρι v Καμίλο Ου Καραμπέλι
[153] |
6-4,6-7,2-6
|
11/02 17:00 |
26 |
[243] Ρόμαν Α Μπουρουτσάγκα v Λούκας Νοϊμάγιερ
[225] |
5-7,6-0,6-4
|
11/02 00:30 |
26 |
[160] Ελίας Ίμερ v Ντάνιελ Ε Γκαλάν
[96] |
3-6,2-6
|
11/01 20:00 |
26 |
[115] Ούγκο Ντελιέν v Σαντιάγκο Ροντρίγκες Ταβέρνα
[256] |
6-2,4-6,6-3
|
11/01 17:25 |
26 |
[78] Φεντερίκο Κορία v Φράνκο Αγκαμενόνε
[193] |
4-6,6-4,6-3
|
11/01 15:00 |
26 |
[337] Ματέους Π Ντε Αλμέιδα v Αλεχάντρο Ταμπίλο
[125] |
6-4,1-6,2-6
|
11/01 00:25 |
25 |
[333] Αλβάρο G Μέζα v Λούκας Νοϊμάγιερ
[225] |
4-6,6-2,4-6
|
10/31 22:30 |
25 |
[116] Χουάν Μάνουελ Θερουνδόλο v Ρόμαν Α Μπουρουτσάγκα
[243] |
4-6,2-6
|
10/31 20:00 |
25 |
[115] Ούγκο Ντελιέν v Άλεξ Μπαρένα
[412] |
6-2,7-5
|
10/31 19:30 |
25 |
[140] Λουτσιάνο Νταρντέρι v Ντάλιμπορ Σβρέτσινα
[162] |
6-2,6-3
|
10/31 19:00 |
25 |
[193] Φράνκο Αγκαμενόνε v Όλιβερ Κρόφορντ
[196] |
6-3,4-6,6-1
|
10/31 19:00 |
25 |
[263] Μούρκελ Ντελιέν v Φακούντο Ντίαζ Ακόστα
[107] |
3-6,2-6
|
10/31 19:00 |
25 |
Ούγκο Ντελιέν v Νίκ Χάρντ
|
Cancelled
|
10/31 18:00 |
25 |
[346] Χουάν Μπαουτίστα Τόρες v Αλεχάντρο Ταμπίλο
[125] |
4-6,1-6
|
10/31 17:40 |
25 |
[78] Φεντερίκο Κορία v Τζέραρντ Καμπάνα Λι
[403] |
6-0,5-7,6-1
|
10/31 16:30 |
25 |
[256] Σαντιάγκο Ροντρίγκες Ταβέρνα v Τρίσταν Μπόιερ
[289] |
6-1,6-4
|
10/31 16:00 |
25 |
[367] Μαξ Χουκς v Κάρλος Ταμπερνέρ
[364] |
6-3,6-1
|
10/31 15:00 |
25 |
[147] Φελίπε Μελιγκένι Ροντρίγκες Άλβες v Νικόλας Μέχια
[329] |
4-6,6-2,6-4
|
10/31 15:00 |
25 |
[389] Γκονζάλο Μπουένο v Μάρκο Τρουνγκελίτι
[233] |
0-6,4-6
|
10/31 15:00 |
25 |
Ροδρίγο Πατσέκο Μέντεζ v Ελίας Ίμερ
|
1-6,6-2,6-7
|
10/31 00:25 |
25 |
Κίλιαν Φέλντμπαους v Ντάνιελ Ε Γκαλάν
|
Retired
|