01/07 14:00 |
14 |
Μιντσάνκα Μινσκ Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
1-3
|
12/28 15:00 |
13 |
Λίπετσκ Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
0-3
|
12/24 14:30 |
12 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Γενισέι Κράσνογιαρσκ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
12/11 12:00 |
11 |
Ντινάμο-Μέταρ Τσελιάμπινσκ Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
1-3
|
12/04 14:30 |
10 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Ντινάμο Κράσνονταρ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
11/27 14:00 |
9 |
Λενινγκράντα Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
L |
3-2
|
11/20 14:00 |
8 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Πρότον Σάρατοφ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
11/12 15:00 |
7 |
Τουλίτσα Τούλα Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
1-3
|
11/06 14:30 |
6 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Ντινάμο Καζάν Γυναίκες
|
W |
3-1
|
10/22 14:30 |
5 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Ζαρέκιε Οντιντσόβο Γυναίκες
|
W |
3-0
|
10/15 12:00 |
4 |
Ουραλότσκα-NTMK Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
0-3
|
10/09 14:30 |
3 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Γυναίκες
|
W |
3-2
|
10/01 15:00 |
2 |
Νίζνι Νόβγκοροντ Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
0-3
|
09/24 14:30 |
1 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Μιντσάνκα Μινσκ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
05/08 15:00 |
50 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Ντινάμο Καζάν Γυναίκες
|
W |
3-0
|
05/04 16:00 |
50 |
Ντινάμο Καζάν Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
2-3
|
05/03 14:00 |
50 |
Ντινάμο Καζάν Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
2-3
|
04/27 17:00 |
2 |
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
L |
3-1
|
04/24 15:00 |
2 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Γυναίκες
|
L |
2-3
|
04/18 16:00 |
3 |
Λενινγκράντα Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
1-3
|
04/14 16:00 |
3 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Λενινγκράντα Γυναίκες
|
W |
3-0
|
04/09 15:00 |
26 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Νίζνι Νόβγκοροντ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
04/02 15:00 |
25 |
Τουλίτσα Τούλα Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
0-3
|
03/25 16:00 |
24 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Γενισέι Κράσνογιαρσκ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
03/23 13:30 |
15 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Λοκομοτίβ Καλίνινγκραντ Γυναίκες
|
W |
3-0
|
03/20 14:30 |
23 |
Λίπετσκ Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
1-3
|
03/13 15:00 |
22 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Λενινγκράντα Γυναίκες
|
W |
3-1
|
03/09 16:00 |
17 |
Ντινάμο Καζάν Γυναίκες
v
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
|
W |
0-3
|
03/05 16:00 |
21 |
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Ντινάμο Κράσνονταρ Γυναίκες
|
W |
3-1
|
03/02 15:00 |
18 |
[4]
Ντινάμο Μόσχας Γυναίκες
v
Ουραλότσκα-NTMK Γυναίκες
[6]
|
W |
3-2
|