05/06 13:00 |
22 |
[6]
UKS Ντζιεβιάτκα Λέγκνικα Γυναίκες
v
Slask Wroclaw Γυναίκες
[7] |
W |
34-22
|
04/29 16:00 |
21 |
MTS Zόρι Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
L |
39-28
|
04/22 13:00 |
20 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
Otmet Krapkowice Women
|
W |
32-12
|
04/16 17:00 |
19 |
[9]
KS Κρακόβια 1906 Γυναίκες
v
UKS Ντζιεβιάτκα Λέγκνικα Γυναίκες
[5] |
L |
32-29
|
04/01 13:30 |
18 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
Σόσνιτσα Γκλίβιτσε Γυναίκες
|
L |
32-34
|
03/25 11:00 |
17 |
ΜΚΣ Κάλιζ Γυναίκες
v
UKS Ντζιεβιάτκα Λέγκνικα Γυναίκες
|
L |
41-24
|
03/11 13:00 |
15 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
Γελένια Γκόρα Γυναίκες
|
L |
26-27
|
03/04 17:30 |
12 |
UKS Start Pietrowice Wielkie Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
W |
23-28
|
02/18 16:00 |
14 |
ΣΠΡ Ολκούζ Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
W |
29-30
|
02/04 14:00 |
13 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
Victoria Swiebodzice Women
|
W |
31-29
|
01/22 16:00 |
12 |
UKS Start Pietrowice Wielkie Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
- |
Cancelled
|
12/10 12:00 |
11 |
[9]
Slask Wroclaw Γυναίκες
v
UKS Ντζιεβιάτκα Λέγκνικα Γυναίκες
[6] |
L |
37-30
|
12/03 17:00 |
10 |
[6]
UKS Ντζιεβιάτκα Λέγκνικα Γυναίκες
v
MTS Zόρι Γυναίκες
[2]
|
W |
10-0
|
11/26 17:00 |
9 |
Otmet Krapkowice Women
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
W |
29-31
|
11/19 14:00 |
8 |
[8]
UKS Ντζιεβιάτκα Λέγκνικα Γυναίκες
v
KS Κρακόβια 1906 Γυναίκες
[7]
|
W |
38-29
|
11/12 16:00 |
7 |
Σόσνιτσα Γκλίβιτσε Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
W |
27-30
|
10/29 12:00 |
6 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
ΜΚΣ Κάλιζ Γυναίκες
|
L |
27-37
|
10/15 15:00 |
4 |
Γελένια Γκόρα Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
L |
32-24
|
10/09 13:00 |
3 |
[9]
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
ΣΠΡ Ολκούζ Γυναίκες
[8]
|
W |
33-25
|
09/25 15:00 |
2 |
Victoria Swiebodzice Women
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
L |
32-31
|
09/18 16:00 |
1 |
[5]
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
UKS Start Pietrowice Wielkie Γυναίκες
[5] |
L |
32-38
|
05/21 15:00 |
22 |
[1]
Ρουχ Χορζόφ Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
[4] |
L |
39-15
|
05/14 15:00 |
21 |
[4]
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
MTS Zόρι Γυναίκες
[2]
|
L |
26-32
|
05/07 15:00 |
20 |
[11]
ΚΣ ΑΖΣ ΑΒΦ Βρότσλαβ Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
[4] |
W |
32-37
|
04/30 12:30 |
19 |
[4]
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
CHKS PL Λοτζ Γυναίκες
[10]
|
W |
28-25
|
04/09 16:00 |
18 |
Ζγκόντα Ρούντα Σλάσκα Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
|
W |
29-35
|
04/02 12:45 |
17 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
Σόσνιτσα Γκλίβιτσε Γυναίκες
|
W |
41-27
|
03/26 18:30 |
16 |
[9]
KS Κρακόβια 1906 Γυναίκες
v
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
[4] |
L |
30-27
|
03/04 15:30 |
12 |
[4]
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
Γελένια Γκόρα Γυναίκες
[3]
|
L |
25-29
|
02/26 16:00 |
14 |
UKS Ντζεβιατκα Λέγκνοτσα Γυναίκες
v
ΣΠΡ Ολκούζ Γυναίκες
|
L |
27-36
|