12/19 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
ΧΚ Βίτιαζ
|
W |
4-1
|
12/08 16:10 |
- |
Ντινάμο Μινσκ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
3-5
|
12/06 16:30 |
- |
Δυναμό Μόσχας
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
1-2
|
12/04 14:00 |
- |
Κουνλούν Ρέντ Στάρ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
3-4
|
12/01 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Σέβερσταλ Τσερέποβεκ
|
W |
4-3
|
11/29 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
HC Σόκι
|
W |
5-2
|
11/26 14:00 |
- |
Torpedo Novgorod
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
2-6
|
11/24 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ
|
L |
1-2
|
11/22 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
W |
6-2
|
11/19 14:00 |
- |
Νεφτεχίμικ Νιζνεκάμσκ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
L |
2-1
|
11/17 16:30 |
- |
ΑΚ Μπαρς Καζάν
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
L |
5-2
|
11/15 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Ντινάμο Μινσκ
|
W |
7-2
|
11/12 10:30 |
- |
Σίμπιιρ Νόβοσίμπιρκ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
L |
3-2
|
11/10 09:00 |
- |
Αμούρ Κχαμπάροβσκ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
L |
2-1
|
11/08 09:30 |
- |
Άντμιραλ Βλαδιβοστόκ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
L |
3-1
|
11/05 14:00 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Μέταλουργκ Μαγκνιτογκόρσκ
|
W |
4-3
|
11/02 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
HC Σόκι
|
W |
5-2
|
10/30 14:00 |
- |
Σπαρτάκ Μόσχας
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
4-6
|
10/28 16:30 |
- |
Δυναμό Μόσχας
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
3-4
|
10/26 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Νεφτεχίμικ Νιζνεκάμσκ
|
W |
3-1
|
10/24 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ
|
W |
4-3
|
10/21 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Κουνλούν Ρέντ Στάρ
|
W |
3-2
|
10/19 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Αυτομόμπιλιστ Εκατερίνεμπουργκ
|
W |
3-1
|
10/15 15:00 |
- |
ΧΚ Βίτιαζ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
0-5
|
10/13 16:30 |
- |
Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
L |
3-1
|
10/11 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
Ντινάμο Μινσκ
|
W |
3-2
|
10/07 16:30 |
- |
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
v
ΧΚ Βίτιαζ
|
W |
4-3
|
10/05 16:30 |
- |
Σπαρτάκ Μόσχας
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
1-5
|
10/03 16:30 |
- |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
2-3
|
10/01 14:10 |
- |
Ντινάμο Μινσκ
v
ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη
|
W |
1-5
|