Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 05/19 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Μπουνταόρσι | D | 1-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 05/12 09:00 | - | Zalaegerszegi TE II v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | W | 0-5 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 05/05 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v ETO Aκαντέμια | L | 0-2 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/28 15:00 | - | Σζομπαθέλι Μαβ Χαλαντάς VSE v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | W | 0-5 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/21 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Κομαρόμ VSE | D | 0-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/14 09:00 | - | Σόπρον v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | L | 2-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/07 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Κέλεν SC | D | 2-2 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 03/30 15:00 | - | Βέσπρεμ FC v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | W | 0-5 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 03/24 10:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Κσορνάι CE | W | 2-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 03/10 10:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Ντορόγκι FC | L | 1-3 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 11/26 10:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Γκιρμότ ΣΕ ΙΙ | W |
|
|
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 11/18 12:00 | - | ΙΙΙ Κερουλέτι ΤVE v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | W | 0-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 11/12 10:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Μπαλατονφουρέντι ΦΚ | D | 1-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 10/29 10:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Zalaegerszegi TE II | D | 2-2 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 10/22 09:00 | - | ETO Aκαντέμια v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | D | 2-2 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 10/15 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Σζομπαθέλι Μαβ Χαλαντάς VSE | D | 1-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 09/30 11:30 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Σόπρον | L | 0-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 09/24 14:00 | - | Κέλεν SC v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | L | 1-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 09/09 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Βέσπρεμ FC | W | 3-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 08/30 15:30 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Ταταμπάνια | W | 2-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 08/13 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Μπιτσκέι | D | 2-2 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 07/30 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v ΙΙΙ Κερουλέτι ΤVE | L | 0-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 05/21 15:00 | - | Μπουνταόρσι v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | L | 2-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 05/14 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Zalaegerszegi TE II | D | 0-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/30 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Μπαλατονφουρέντι ΦΚ | D | 1-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/23 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Κομαρόμ VSE | D | 1-1 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/16 09:00 | - | ΜΟΛ Φέχερβαρ II v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | L | 2-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 04/02 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Γκιρμότ ΣΕ ΙΙ | W | 3-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 03/29 14:00 | - | Έρντι ΒΣΕ v Ακαδημία Πούσκας ΙΙ | D | 0-0 | |
Ουγγαρία - ΝΒ ΙΙΙ | 03/26 09:00 | - | Ακαδημία Πούσκας ΙΙ v Τεκνορόλ Τεσκάντ | W | 3-0 |