Date | R | Ομάδα 1 v Ομάδα 2 | - |
---|---|---|---|
11/19 16:00 | 11 | [14] CD Μπουριάνα v CD Ρόντα [7] | 0-0 |
11/19 15:00 | 11 | [8] Ουτιέλ v Σίγια CF [18] | 2-3 |
11/19 11:00 | 11 | Λεβάντε Β v Ράγιο Ιμπένσε | 0-0 |
11/19 10:45 | 11 | Καστελονένσε v Σονέχα | 2-1 |
11/19 10:30 | 11 | [1] Έλτσε Ιλιθιτάνο v Οντίνιεντ [4] | 2-1 |
11/19 10:30 | 11 | [11] Αθλέτικ Τορεγιάνο v Καστεγιόν Β [16] | 1-2 |
11/19 10:00 | 11 | [15] Πατακόνα CF v Γκάντια [12] | 2-0 |
11/18 15:00 | 11 | [15] Βιγιαρεάλ C v Γιόβε Εσπανιόλ [3] | 1-1 |
11/18 15:00 | 11 | [4] Ατζενέτα v Ασέρο [10] | 4-1 |
11/15 16:00 | 9 | [16] Πατακόνα CF v Καστεγιόν Β [15] | 1-0 |
11/12 16:00 | 10 | Οντίνιεντ v Ουτιέλ | 1-1 |
11/12 16:00 | 10 | Γκάντια v Γιόβε Εσπανιόλ | 1-3 |
11/12 15:30 | 10 | [10] Σονέχα v Πατακόνα CF [16] | 3-1 |
11/12 11:00 | 10 | [9] Ράγιο Ιμπένσε v CD Μπουριάνα [11] | 3-0 |
11/12 11:00 | 27 | Σίγια CF v Λεβάντε Β | Cancelled |
11/12 11:00 | 10 | [8] Ασέρο v Αθλέτικ Τορεγιάνο [15] | 0-2 |
11/12 10:00 | 27 | Έλτσε Ιλιθιτάνο v Βιγιαρεάλ C | Cancelled |
11/11 16:15 | 10 | [16] Καστεγιόν Β v Καστελονένσε [17] | 3-0 |
11/11 15:30 | 10 | [5] CD Ρόντα v Ατζενέτα [4] | 0-1 |
11/11 11:30 | 10 | [13] Βιγιαρεάλ C v Έλτσε Ιλιθιτάνο [1] | 1-3 |
11/05 16:00 | 9 | CD Μπουριάνα v Σίγια CF | 2-0 |
11/05 15:00 | 9 | Ουτιέλ v Έλτσε Ιλιθιτάνο | 2-3 |
11/05 15:00 | 9 | Πατακόνα CF v Καστεγιόν Β | Cancelled |
11/05 15:00 | 9 | Ατζενέτα v Ράγιο Ιμπένσε | 1-1 |
11/05 11:00 | 9 | [12] Βιγιαρεάλ C v Γκάντια [11] | 1-1 |
11/05 11:00 | 9 | [10] Λεβάντε Β v Οντίνιεντ [1] | 1-0 |
11/05 10:45 | 9 | [18] Καστελονένσε v Ασέρο [8] | 1-1 |
11/05 10:30 | 9 | [17] Αθλέτικ Τορεγιάνο v CD Ρόντα [4] | 1-0 |
11/04 16:00 | 9 | [5] Γιόβε Εσπανιόλ v Σονέχα [7] | 4-0 |
10/29 16:00 | 8 | Οντίνιεντ v CD Μπουριάνα | 2-0 |
Η Τερθέρα Ντιβισιόν (ισπανικά:Tercera División) είναι η τέταρτη κατηγορία στο σύστημα ποδοσφαιρικών πρωταθλημάτων της Ισπανίας. Οι πρώτες τρεις κατηγορίες είναι, κατά σειρά, οι: Πριμέρα Ντιβισιόν, Σεγούντα Ντιβισιόν και Σεγούντα Ντιβισιόν Β.