08/06 17:30 |
29 |
[193] Βαλέρια Σαβίνικ v Αρίνα Ροντιόνοβα
[197] |
4-6,7-5,1-6
|
08/05 20:15 |
28 |
[249] Γιούντις Τσονγκ v Βαλέρια Σαβίνικ
[193] |
3-6,3-6
|
08/05 17:30 |
28 |
[197] Αρίνα Ροντιόνοβα v Τζορτζίνα Γκαρσία-Πέρεζ
[369] |
4-6,6-1,6-3
|
08/04 17:30 |
27 |
[369] Τζορτζίνα Γκαρσία-Πέρεζ v Αλεξάντρα Εάλα
[248] |
6-4,6-3
|
08/04 17:30 |
27 |
[193] Βαλέρια Σαβίνικ v Δέσποινα Παπαμιχαήλ
[213] |
3-6,7-6,6-1
|
08/04 15:00 |
27 |
[197] Αρίνα Ροντιόνοβα v Ισαμπέλα Σινίκοβα
[313] |
6-2,6-2
|
08/04 15:00 |
27 |
[249] Γιούντις Τσονγκ v Άννα Μπρόγκαν
[330] |
6-3,6-3
|
08/03 20:00 |
26 |
Αϊτάνα C Άνταμ v Δέσποινα Παπαμιχαήλ
|
3-6,6-3,4-6
|
08/03 19:50 |
26 |
[197] Αρίνα Ροντιόνοβα v Μαρία Μπονταρένκο
[374] |
6-4,6-7,6-2
|
08/03 17:30 |
26 |
Βαλέρια Σαβίνικ v Αναστασία Γκούρεβα
|
6-1,2-6,6-4
|
08/03 17:30 |
26 |
[248] Αλεξάντρα Εάλα v Εύα Λις
[150] |
4-6,6-4,6-1
|
08/03 17:25 |
26 |
[249] Γιούντις Τσονγκ v Γκουιομάρ Μ Ζ Δ Ρεάλες
[392] |
7-6,6-3
|
08/03 15:00 |
26 |
[369] Τζορτζίνα Γκαρσία-Πέρεζ v Αναστάζια Κουλίκοβα
[339] |
3-6,6-0,6-2
|
08/03 15:00 |
26 |
[382] Εύα Γκερέρο Άλβαρεζ v Ισαμπέλα Σινίκοβα
[313] |
4-6,3-6
|
08/03 15:00 |
26 |
[306] Φραντσέσκα Κούρμι v Άννα Μπρόγκαν
[330] |
5-7,5-7
|
08/02 20:00 |
25 |
[268] Όντρι Άλμπι v Γκουιομάρ Μ Ζ Δ Ρεάλες
[392] |
3-6,3-6
|
08/02 19:45 |
25 |
Αναστασία Γκούρεβα v Ισαμπέλα Κρούγκερ
|
6-3,7-5
|
08/02 17:55 |
25 |
Μαρία Μπονταρένκο v Μαρία Γκαρσία Σιντ
|
6-4,6-1
|
08/02 17:30 |
25 |
[197] Αρίνα Ροντιόνοβα v Ξινγιού Γκάο
[331] |
1-6,6-0,6-4
|
08/02 17:30 |
25 |
Νάγια Μπερεκοετσέα v Δέσποινα Παπαμιχαήλ
|
3-6,3-6
|
08/02 15:00 |
25 |
[138] Χάριετ Νταρτ v Γιούντις Τσονγκ
[249] |
Retired
|
08/02 14:55 |
25 |
Σούζαν Μπαντέκι v Αϊτάνα C Άνταμ
|
3-6,4-6
|
08/02 14:55 |
25 |
[193] Βαλέρια Σαβίνικ v Όλγα χέλμι
[465] |
7-6,6-3
|
08/01 19:00 |
25 |
[346] Λίνα Γκλούσχκο v Αναστάζια Κουλίκοβα
[339] |
2-6,2-6
|
08/01 18:25 |
25 |
[330] Άννα Μπρόγκαν v Μάγκαλι Κέμπεν
[231] |
7-5,6-3
|
08/01 17:45 |
25 |
[397] Ντιάνα Μαρσινκέβιτσα v Αλεξάντρα Εάλα
[248] |
Retired
|
08/01 17:30 |
25 |
[368] Ekaterina Reyngold v Φραντσέσκα Κούρμι
[306] |
3-6,2-6
|
08/01 17:25 |
25 |
Ιβόννι Καβάλι-Ρέιμερς v Εύα Λις
|
6-4,5-7,6-7
|
08/01 15:00 |
25 |
[243] Αναστασία Τικόνοβα v Τζορτζίνα Γκαρσία-Πέρεζ
[369] |
6-7,2-6
|
08/01 15:00 |
25 |
[313] Ισαμπέλα Σινίκοβα v Αντριάν Χαρτόνο
[214] |
6-0,6-7,7-6
|