Μπάντμιντον |
Δανία - Challenge - Γυναίκες |
05/09 15:40 |
Ίρα Σάρμα v Ουέι Ξου
|
|
2-0
|
|
Νταρτς |
Modus Super Series - Εβδομάδα 11 |
05/09 15:40 |
Mίχελ φαν ντερ Χόρστ v Μπράιαν Ραμάν
|
|
4-1
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:40 |
Ιβάν Εφιμένκο v Άρτεμ Γιούρκοφ
|
|
3-1
|
|
Τένις |
ITF W75 Τρνάβα - Διπλά Γυναικών |
05/09 15:40 |
Λάουρα Χιεταράντα/Τατιάνα Προζορόβα v Βερόνικα Φαλκόβσκα/Βαλέρια Στράκχοβα
|
|
6-4,0-6,4-10
|
|
Ιπποδρομίες |
Stratford |
05/09 15:40 |
Στράτφορντ (Κούρσα 6) v
|
|
View
|
|
Μπάντμιντον |
Δανία - Challenge - Γυναίκες |
05/09 15:40 |
Μιλένα Σνάιντερ v Τάνια Χέμανθ
|
|
0-2
|
|
Τένις |
ITF W15 Νόβα Γκορίτσα - Διπλά Γυναικών |
05/09 15:40 |
Drozd/Girelli v Μπάρμπαρα Ντεσσόλις/Μαρσελλα Ντεσσολης
|
|
4-6,0-6
|
|
Τένις |
ITF W15 Νόβα Γκορίτσα - Διπλά Γυναικών |
05/09 15:40 |
Kinoshita/Nikcevic v Barbir/Smejkal
|
|
6-3,6-3
|
|
Κυνοδρομίες |
Towcester |
05/09 15:38 |
Τόουσεστερ (Κούρσα 11) v
|
|
View
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:35 |
Michal Szostak v Waldemar Glanowski
|
|
1-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:35 |
Μιροσλαβ Λομποντα v Ολεχ Καπελιυνκα
|
|
1-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
TT Elite Series |
05/09 15:35 |
Άντριαν Βίετσεκ v Σλαβομίρ Ντοζ
|
|
3-2
|
|
Ιπποδρομίες |
Tipperary |
05/09 15:35 |
Τίπεραρι (Κούρσα 7) v
|
|
View
|
|
Κυνοδρομίες |
Kinsley |
05/09 15:34 |
Κινσλεϊ (Κούρσα 10) v
|
|
View
|
|
Βόλεϊ |
Ρωσία - Λίγκα Νεανίδων |
05/09 15:30 |
Ντινάμο Μέταρ Νεάνιδες v Ντινάμο Ακάντεμι Νεάνιδες
|
|
0-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:30 |
Mykola Antikuz v Βασίλ Μάτβιτσουκ
|
|
3-2
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:30 |
Rafal Ucinski v Ryszard Partyka
|
|
1-3
|
|
Χάντμπολ |
Κατάρ - Fed Cup U20 |
05/09 15:30 |
Αλ Ραϊγιάν U20 v Αλ Ντουχάιλ U20
|
|
24-33
|
|
Χάντμπολ |
Κατάρ - Fed Cup U20 |
05/09 15:30 |
Αλ Αχλί (Qatar) U20 v Κατάρ SC U20
|
|
33-23
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
TT Star Series |
05/09 15:30 |
Ράντιμ Μπάκο v Πετρ Ντέβιντ
|
|
3-1
|
|
Βόλεϊ |
Τσεχία - Λίγκα Περιφέρειας |
05/09 15:30 |
SK Στάρε Χοντεγιόβιτσε v VSK C. Krumlov
|
|
2-3
|
|
Βόλεϊ |
Τσεχία - Λίγκα Περιφέρειας |
05/09 15:30 |
Χράντρεκ Κράλοβ v Σοκόλ Τρέμπες
|
|
3-1
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
WTT Saudi Smash - Μικτά Διπλά |
05/09 15:30 |
Γινγκσα Σαν/Τσουκίν Γουάνγκ v Χόι Κεμ Ντου/Τσαν Τινγκ Γουόνγκ
|
|
3-0
|
|
Ποδόσφαιρο |
Μπουρκίνα Φάσο - Κύπελλο |
05/09 15:30 |
US Φόρσες Άρμες v Σοναμπέλ
|
|
2-4
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:30 |
Serhii Miroshnychenko v Ολεξάντρ Ζιακούν
|
|
0-2
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:30 |
Μίλαν Φίκαρ v Jan Manhal Snr
|
|
2-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:30 |
Παβελ Γιρεθ v Τόμας Τουρέκ
|
|
0-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:30 |
Marek Blejchar v Jaromir Kanok
|
|
3-1
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:30 |
Marek Sedlak v Ondrej Svacha
|
|
3-0
|
|
Ποδόσφαιρο |
Ιταλία - Λίγκα U19 Γυναίκες |
05/09 15:30 |
Ίντερ U19 Γυναίκες v Σασουόλο U19 Γυναίκες
|
|
0-1
|
|
Ποδόσφαιρο |
Ακτή Ελεφαντοστού - Πρέμιερ Ντιβίσιον |
05/09 15:30 |
Σταντ ντ' Αμπιτζάν v ΦΚ Μούνα
|
|
3-0
|
|
Ιπποδρομίες |
Huntingdon |
05/09 15:30 |
Χάντιγκντον (Κούρσα 7) v
|
|
View
|
|
Ποδόσφαιρο |
Μεξικό - Λίγκα U23 |
05/09 15:30 |
Πατσούκα U23 v Ατλέτικο Σαν Λουίς U23
|
|
1-0
|
|
Μπάσκετ |
Ισραήλ - Σούπερ Λιγκ |
05/09 15:30 |
Μπνέι Χέρζλιγια v Χαποέλ Χαϊφά
|
|
89-90
|
|
Ποδόσφαιρο |
Φινλανδίας - Κύπελλο |
05/09 15:30 |
KPV v Γιάρο
|
|
4-0
|
|
Χάντμπολ |
Πολωνία - Central League Γυναικών |
05/09 15:30 |
Χάντμπολ Βαρσοβίας Γυναίκες v Κορόνα Κίλτσε Γυναίκες
|
|
23-24
|
|
Ποδόσφαιρο |
Αυστρία - Regionalliga Ost |
05/09 15:30 |
Λέομπεντορφ v Νιούσιεντλ
|
|
1-0
|
|
Κυνοδρομίες |
Perry Barr |
05/09 15:29 |
Πέρι Μπαρ (Κούρσα 10) v
|
|
View
|
|
Κυνοδρομίες |
Limerick |
05/09 15:28 |
Limerick (Κούρσα 11) v
|
|
View
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:25 |
Ζντένεκ Μουλχάουσερ v Τζάκιμ Σεμπλ
|
|
3-0
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:25 |
Ντμίτρο Ρεχοτούν v Σπάρτακ Αμπαλμάζ
|
|
3-0
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
TT Elite Series |
05/09 15:25 |
Άντριαν Σπιχάλα v Νταμιάν Κόρτσακ
|
|
3-2
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:25 |
Anatolii Nikolenko v Μικόλα Κουλίνιτς
|
|
0-3
|
|
Κυνοδρομίες |
Crayford |
05/09 15:24 |
Κρέιφορντ (Κούρσα 10) v
|
|
View
|
|
Ιπποδρομίες |
Brighton |
05/09 15:23 |
Μπράιτον (Κούρσα 6) v
|
|
View
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:20 |
Tomas Kocvara v Jiri Jankovec
|
|
1-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:20 |
Oliver Ollman v Στανισλαβ Κρουτι
|
|
3-0
|
|
Τένις |
ITF M25 Τρέλιου |
05/09 15:20 |
Μπένζαμιν Σέλια v Ματεο Μπαρέιρο Ρεγιες
|
|
2-6,3-6
|
|
Νταρτς |
Modus Super Series - Εβδομάδα 11 |
05/09 15:20 |
Σον ΜακΚίνεϊ v R.E. Rowlands
|
|
2-4
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:20 |
Roman Zholubak v Ναζάρ Ντανιλιούκ
|
|
0-3
|
|
Ιπποδρομίες |
Longchamp |
05/09 15:19 |
Longchamp (Κούρσα 8) v
|
|
View
|
|
Κυνοδρομίες |
Towcester |
05/09 15:18 |
Τόουσεστερ (Κούρσα 11) v
|
|
View
|
|
Κυνοδρομίες |
Kinsley |
05/09 15:17 |
Κινσλεϊ (Κούρσα 10) v
|
|
View
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:15 |
Πετρ Προβαζνίκ v Φράντισεκ Σμιντμάγερ
|
|
3-2
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσάλεντζερ Σειρές TT |
05/09 15:15 |
Μιγκέλ Νούνες v Τομπιας Σλανίνα
|
|
3-0
|
|
Ιπποδρομίες |
Gowran Park |
05/09 15:15 |
Γκόουραν Παρκ (Κούρσα 7) v
|
|
View
|
|
Ποδόσφαιρο |
Τανζανία - Πρέμιερ Λιγκ |
05/09 15:15 |
Αζάμ ΦΚ v Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
|
|
0-3
|
|
Κυνοδρομίες |
Perry Barr |
05/09 15:11 |
Πέρι Μπαρ (Κούρσα 10) v
|
|
View
|
|
Τένις |
ITF W75 Πράγα - Διπλά Γυναικών |
05/09 15:10 |
Ταγισίγια Μόρντεργκερ/Γιάνα Μόρντεργκερ v Νόμα Νόχα Ακούγκουε/Έλλα Σιντέλ
|
|
away
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:10 |
Ivan Gonzalez v Φρανθίσκο Κασκάλες
|
|
1-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:10 |
Πέτρ Βοντάλ v Martin Vodnansky
|
|
2-3
|
|
Τένις |
Τσάλεντζερ Πράγα - Διπλά Ανδρών |
05/09 15:10 |
Ανιρουντ Χαντρασεκαρ/Νίκη Καλιγιάντα Ποονάτσα v Γίρι Μπάρνατ/Τζαν Χράζντλι
|
|
3-6,6-1,3-10
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
TT Elite Series |
05/09 15:10 |
Grzegorz Felkel v Άνταμ Ντος
|
|
1-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:10 |
Ολέκσι Ναντπορόζσκι v Oleksandr Kolbasenko
|
|
1-3
|
|
Ιπποδρομίες |
Dortmund |
05/09 15:10 |
Dortmund (Κούρσα 6) v
|
|
View
|
|
Ιπποδρομίες |
Chester |
05/09 15:10 |
Τσέστερ (Κούρσα 7) v
|
|
View
|
|
Κυνοδρομίες |
Limerick |
05/09 15:08 |
Limerick (Κούρσα 11) v
|
|
View
|
|
Ιπποδρομίες |
Le Lion D'anger |
05/09 15:07 |
Le Lion D Angers (Κούρσα 8) v
|
|
View
|
|
Κυνοδρομίες |
Crayford |
05/09 15:06 |
Κρέιφορντ (Κούρσα 10) v
|
|
View
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:05 |
Krzysztof Wenda v Denys Kovtanyuk
|
|
3-1
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:05 |
Αρτέμ Τροφίμτσουκ v Volodymyr Ivasiv
|
|
2-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:05 |
Βιτάλι Συντορένκο v Volodymyr Hainiuk
|
|
2-3
|
|
Χάντμπολ |
Βόρεια Μακεδονία - Σουπερλίγκ Γυναικών |
05/09 15:00 |
WHC Spartak Women v ZRK Astibo Women
|
|
35-27
|
|
Βόλεϊ |
Τσεχία - Junior Extraliga Γυναικών |
05/09 15:00 |
Dukla Liberec U20 - Γυναίκες v Volejbal Prerov U20 Γυναίκες
|
|
3-0
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:00 |
Βίκτορ Χιριάβι v Anatoliy Lysyi
|
|
3-2
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
ΤΤ Κύπελλο |
05/09 15:00 |
Marek Chybinski v Fabian Sikora
|
|
3-1
|
|
Τένις |
Τσάλεντζερ Πράγα - Διπλά Ανδρών |
05/09 15:00 |
Toby Kodat/Ματέι Βόσελ v Πετρ Νούζα/Πάτρικ Ρίκλ
|
|
3-6,3-6
|
|
Τένις |
Τσάλεντζερ Πράγα - Διπλά Ανδρών |
05/09 15:00 |
Toby Kodat/Ματέι Βόσελ v Πετρ Νούζα/Πάτρικ Ρίκλ
|
|
3-6,3-6
|
|
Μπιτς Βόλεϊ |
Μπίτς Προ Τουρ Μαδρίτη |
05/09 15:00 |
Sedlak/Westphal v Krystof Nemec/Petruf
|
|
0-2
|
|
Μπάντμιντον |
Δανία - Challenge - Μικτά Διπλά |
05/09 15:00 |
Rory Easton/Λίζι Τόλμαν v Ντάνιελ Χες/Julia Meyer
|
|
2-0
|
|
Μπάντμιντον |
Δανία - Challenge - Μικτά Διπλά |
05/09 15:00 |
Jesper Toft/Clara Graversen v Christian Faust Kjaer/Sofie Rojkjaer
|
|
2-0
|
|
Ποδόσφαιρο |
Ιράκ - Πρωτάθλημα |
05/09 15:00 |
Αμανάτ Βαγδάτης v Ζάκχο
|
|
0-0
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
TT Star Series |
05/09 15:00 |
Τόμας Τόμασουκ v Amirreza Abbasi
|
|
0-3
|
|
Τένις |
Τσάλενζερ Σάντος - Διπλά Ανδρών |
05/09 15:00 |
Ρόι Στεπάνοφ/Αντρες Ούρεα v Πέδρο Μπόσκαρδιν Ντίας/Ντμίτρι Πόπκο
|
|
6-4,6-4
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
TT Elite Series |
05/09 15:00 |
Κρίστιαν Κολότζιτζ v Maciej Podsiadlo
|
|
3-1
|
|
еSports |
DOTA2 - European Pro League |
05/09 15:00 |
B8 v SIBE Team
|
|
0-2
|
|
Μπάντμιντον |
Δανία - Challenge - Γυναίκες |
05/09 15:00 |
Ζενζίρα Στάντελμαν v Τάρα Σαχ
|
|
0-2
|
|
еSports |
VALORANT - VCT EMEA |
05/09 15:00 |
Karmine Corp v Fnatic
|
|
0-2
|
|
Νταρτς |
Modus Super Series - Εβδομάδα 11 |
05/09 15:00 |
Mίχελ φαν ντερ Χόρστ v Ντέβον Πίτερσεν
|
|
2-4
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Σετκα Καπ |
05/09 15:00 |
Ρομαν Ζαποτοζετς v Άντρι Βασίλετς
|
|
2-3
|
|
Μπάσκετ |
Ισπανία - Liga EBA |
05/09 15:00 |
Ούρος Ντε Ρίβας v CE Μπισμπάλ Μπασκέτ
|
|
74-69
|
|
Μπάσκετ |
Ισπανία - Liga EBA |
05/09 15:00 |
CB Tormes v Ματαρό
|
|
82-69
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:00 |
Μιλάν Κλεμέντ v Ρόμπιν Πάτσα
|
|
2-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:00 |
Antonin Kosprd v Bohumil Duben
|
|
0-3
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:00 |
Martin Stefek v Τόμας Ναβράτ
|
|
3-1
|
|
Πινγκ-Πονγκ |
Τσεχία - Λίγκα Pro |
05/09 15:00 |
Τόμας Πρόσα v Γιαν Κανέρα
|
|
1-3
|
|
Μπάσκετ |
Μάλι - Πρέμιερ Ντιβίζιον |
05/09 15:00 |
Ατάρ Κλαμπ v ΟΥΣΦΑΣ
|
|
76-62
|
|
Ποδόσφαιρο |
Ισραηλινή Λιγκα Μπετ Νορθ |
05/09 15:00 |
Μακάμπι Ιρόνι Νέτιβοτ v Ζαποέλ Αζόρ
|
|
1-3
|
|
Ποδόσφαιρο |
Αυστρία - Landesliga |
05/09 15:00 |
UFC Σίζενχάιμ v TSU Μπράμπεργκ
|
|
0-2
|
|
Υδατοσφάιριση |
Ελλάδα - Κύπελλο |
05/09 15:00 |
Απόλλων Σμύρνης v Ν.Ο. Βουλιαγμένης
|
|
8-8
|
|