ITF W15 Όσιγιεκ - Διπλά Γυναικών |
05/04 12:30 |
Salma Drugdova/Ιβάνα Σεμπέστοβα v Ria Dernikovic/Luna Ivkovic
|
6-0,6-2
|
ITF W35 Σάντα Μαργκερίτα |
05/04 12:00 |
Εύα Βέντερ v Αντρεά Λαζάρο Γκαρσία
|
1-6,1-6
|
Τσάλεντζερ Γκουανγκζού |
05/04 12:00 |
Μπέιμπιτ Ζουκάγιεφ v Άνταμ Βάλτον
|
3-6,7-5,5-7
|
ITF M25 Σάντα Μαργκερίτα |
05/04 11:40 |
Χουάν Μπαουτίστα Οτεγκούι v Τζέι Κλαρκ
|
3-6,1-6
|
ITF W35 Σάντα Μαργκερίτα - Διπλά Γυναικών |
05/04 11:40 |
Covi/Szymczuch v Hietaranta/Sakellaridi
|
1-6,0-6
|
ITF M15 Κουρσουμλίτζσκα Μπάντζα - Διπλά Ανδρών |
05/04 11:40 |
Πίτερ Μπουλντορίνι/Andrea Meduri v Koki Matsuda/Γιαμάτο Σουεόκα
|
View
|
ITF W35 Χαμαμέτ - Διπλά Γυναικών |
05/04 11:30 |
Herazo Gonzalez/Mansouri v Quevedo/Yamazaki
|
3-6,6-7
|
ITF M15 Αντάλια - Διπλά Ανδρών |
05/04 11:30 |
Μάικλ Αγκούι/Φέλιξ Μίσκερ v Beaupain/Vocel
|
7-5,6-7,10-5
|
Τσάλεντζερ Κάλιαρι - Διπλά Ανδρών |
05/04 11:25 |
Μπόρις Αρίας/Φεντερίκο Θεμπάγιος v Κονσταντίν Φράντζεν/Χέντρικ Τζέμπενς
|
7-5,7-6
|
ITF M15 Mοναστίρ - Διπλά Ανδρών |
05/04 11:15 |
Έλιο Ζόσε Ριμπέιρο Λάγκο/Πάολο Α Σ Ντός Σάντος v Ζακ Φουκς/Wally Thayne
|
6-4,7-6
|
ITF W15 Βάρμπεργκ - Διπλά Γυναικών |
05/04 11:15 |
Ida Johansson/Τζακλίν Νυλάντερ Αλτέλιους v Σίνα Χέρρμανν/Μαρσελίνα Ποντλίνσκα
|
4-6,1-6
|
ITF W35 Nότιγχαμ |
05/04 11:15 |
Ταμίρα Πάζεκ v Κλαούντια Μπουμπελίτε
|
3-6,5-6
|
ITF W15 Μοναστίρ |
05/04 11:15 |
Νταγεόν Μπακ v Priska Madelyn Nugroho
|
1-6,6-2,6-4
|
ITF W15 Κουρσουμλίζσκα Μπάνια - Διπλά Γυναικών |
05/04 11:10 |
Anastasija Cvetkovic/Anja Stankovic v Γκρέτε Γκουλλ/Anna Maria Tottrup
|
6-3,6-4
|
UTR Pro Βουκουρέστι - Γυναίκες |
05/04 11:00 |
Αρίνα Γκαμπριέλα Βασιλέσκου v Μάρα Γκάη
|
6-2,1-6,6-4
|
UTR Pro Βουκουρέστι - Γυναίκες |
05/04 11:00 |
Αλέξια-Σάρα Ιανκού v Shanelle Iaconi
|
5-7,1-6
|
WTA Γέιδα |
05/04 10:50 |
Μαρία Καμίλα Οσόριο v Κατερίνα Σινιάκοβα
|
3-6,4-6
|
ITF M15 Όσιγιεκ |
05/04 10:45 |
Χουμογιούν Σουλτάνοφ v Viacheslav Bielinskyi
|
0-6,3-6
|
ITF W15 Όσιγιεκ |
05/04 10:30 |
Αμαρίσσα Κ Τοθ v Λουίζα Μέγερ Οφ Ντερ Χέιντε
|
6-4,6-4
|
WTA Σεντ Μαλό |
05/04 10:30 |
Σελίνε Νάεφ v Κλοέ Πακέ
|
3-6,4-6
|
ITF M15 Κουρσουμλίτζσκα Μπάντζα |
05/04 10:15 |
Τομ Γκεντσκ v Εμιλιέν Ντεμανέτ
|
4-6,1-6
|
Premier Padel - Σεβίλλη - Γυναίκες |
05/04 10:00 |
Ariana Sanchez/Paula Josemaria v Claudia Fernandez/Τζέμα Τριέι
|
6-3,4-6,6-3
|
Τσάλεντζερ Αιξ-αν-Προβάνς - Διπλά Ανδρών |
05/04 10:00 |
Ντιέγκο Ιντάλγκο/Κριστιάν Ροντρίγκες v Αντρέ Γκόρανσον/Σέμ Βέρμπεεκ
|
6-3,7-6
|
Τσάλεντζερ Αιξ-αν-Προβάνς - Διπλά Ανδρών |
05/04 10:00 |
Λουκ Τζόνσον/Σκάντερ Μανσούρι v Γκαμπριελ Ντέμπρου/Γκρεγουάρ Ζακ
|
3-6,6-4,10-7
|
ITF W15 Αντάλια - Διπλά Γυναικών |
05/04 10:00 |
Λάουρα Μποεχνέρ/Ντόγκα Τούρκμεν v Άνρι Ναγκάτα/Ράϊνον Οκουγάκι
|
7-5,6-7,10-7
|
Τσάλεντζερ Κάλιαρι - Διπλά Ανδρών |
05/04 10:00 |
Ν.Σριράμ Μπαλάτζι/Αντρέ Μπέγκεμαν v Αλεξάντερ Έρλερ/Λούκας Μίντλερ
|
6-1,6-4
|
ITF W100 Βιεσμπάντεν |
05/04 09:55 |
Τζούλια Ριέρα v Ντάρια Σεμενιστάια
|
6-2,4-6,6-4
|
ITF M25 Σαμπαντέλ |
05/04 09:30 |
Νίκολας Σάντσεζ Ιζκιέρδο v Ντάνιελ Ρινκόν
|
6-4,6-0
|
ITF W35 Γιέκλα - Διπλά Γυναικών |
05/04 09:30 |
Nagy/Steur v Τζέσικα Φάιλλα/Αναστασία Ιαματσκίνε
|
6-3,6-4
|
UTR Pro Βουκουρέστι - Γυναίκες |
05/04 09:30 |
Ιζαμπέλ Κουζμάνοφ v Ίνκα Βαβρζκίεβιτζ
|
1-6,1-6
|