Γουατεμάλα - GT Κύπελλο | 03/22 03:00 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Κρόνους | W |
|
|
Γουατεμάλα - GT Κύπελλο | 03/17 20:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Cantera Alianza | W | 7-6 | |
Γουατεμάλα - GT Κύπελλο | 03/02 22:00 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Φαρμασεούτικος | L | 1-9 | |
Γουατεμάλα - LNV | 02/25 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Γκλουκοσοράλ | L | 3-7 | |
Γουατεμάλα - LNV | 02/14 03:00 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Σαν Χοσέ Φούτσαλ | W | 4-2 | |
Γουατεμάλα - LNV | 02/10 23:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v CSD Τελλιόζ | L | 1-7 | |
Γουατεμάλα - LNV | 02/03 22:00 | - | Αλιάνζα Φουτσάλ v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 8-3 | |
Γουατεμάλα - LNV | 02/02 03:00 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Deportivo Kinesio | W | 6-3 | |
Γουατεμάλα - LNV | 01/26 01:30 | - | Φαρμασεούτικος v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 4-0 | |
Γουατεμάλα - LNV | 01/21 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v FSC Ότοφιξ Γιαντάρνι | W | 8-6 | |
Γουατεμάλα - LNV | 01/13 23:30 | - | Λετζεντάριος v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 3-1 | |
Γουατεμάλα - LNV | 12/13 03:00 | - | Γκλουκοσοράλ v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 8-6 | |
Γουατεμάλα - LNV | 12/02 23:30 | - | CSD Τελλιόζ v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 4-2 | |
Γουατεμάλα - LNV | 11/22 01:30 | - | Deportivo Kinesio v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | W | 1-3 | |
Γουατεμάλα - LNV | 11/19 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Φαρμασεούτικος | W | 7-2 | |
Γουατεμάλα - LNV | 11/03 03:00 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Λετζεντάριος | L | 6-8 | |
Γουατεμάλα - LNV | 08/05 21:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Αλιάνζα Φουτσάλ | W | 12-7 | |
Γουατεμάλα - LNV | 07/15 21:30 | - | Αντίγκα GFC v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 5-3 | |
Γουατεμάλα - LNV | 07/07 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Προγιεκτος JC Company | W | 6-2 | |
Γουατεμάλα - LNV | 07/01 21:30 | - | CSD Τελλιόζ v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 7-5 | |
Γουατεμάλα - LNV | 06/09 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Σαν Χοσέ Φούτσαλ | L | 3-5 | |
Γουατεμάλα - LNV | 06/02 03:00 | - | Αλιάνζα Φουτσάλ v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | W | 3-4 | |
Γουατεμάλα - LNV | 05/27 23:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Γκλουκοσοράλ | W | 6-5 | |
Γουατεμάλα - LNV | 05/19 01:30 | - | Deportivo Kinesio v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 6-3 | |
Γουατεμάλα - LNV | 05/12 03:00 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Αντίγκα GFC | W | 4-2 | |
Γουατεμάλα - LNV | 05/06 23:30 | - | Προγιεκτος JC Company v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | W | 7-8 | |
Γουατεμάλα - LNV | 04/28 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v CSD Τελλιόζ | L | 3-4 | |
Γουατεμάλα - LNV | 04/21 03:00 | - | Λετζεντάριος v Εντέν Γιουνάιντετ FSC | L | 6-2 | |
Γουατεμάλα - LNV | 01/21 21:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Hansport | W | 13-4 | |
Γουατεμάλα - LNV | 01/10 01:30 | - | Εντέν Γιουνάιντετ FSC v Σαν Χοσέ Φούτσαλ | W | 7-5 |