Short Ice Hockey 3x10mins

**Σύντομη Παρουσίαση Χόκεϊ σε Παγοδρόμιο 3x10 Λεπτά**

Σε ένα συναρπαστικό περιβάλλον, το τουρνουά "Short Ice Hockey 3x10mins" στη Ρωσία φέρνει τους οπαδούς του χόκεϊ κοντά στην καρδιά της δράσης. Αυτό το μοναδικό τουρνουά διαθέτει αγώνες ταχύτητας και δεξιοτεχνίας, με κάθε περίοδο να διαρκεί μόλις 10 λεπτά.

Οι ομάδες αποτελούνται από τρεις παίκτες, οι οποίοι αγωνίζονται σε έναν παγοδρόμο μικρότερο από τον τυπικό παγοδρόμο χόκεϊ επί πάγου. Αυτό δημιουργεί ένα σκηνικό έντονης δράσης, όπου κάθε πάσα, κάθε σουτ και κάθε χτύπημα είναι κρίσιμο.

Οι ομάδες διαγωνίζονται σε ένα τουρνουά αποκλεισμού, όπου κάθε νίκη τους φέρνει ένα βήμα πιο κοντά στο τρόπαιο. Το τουρνουά είναι ένας συνδυασμός ταχύτητας, ικανοτήτας και στρατηγικής, καθώς οι ομάδες προσπαθούν να κατακτήσουν τη νίκη με την ταχύτατη δυνατή δράση.

Είτε είστε οπαδός του χόκεϊ είτε απλά αναζητάτε μια συναρπαστική εμπειρία, το τουρνουά "Short Ice Hockey 3x10mins" στη Ρωσία είναι η τέλεια εκδήλωση για εσάς. Ετοιμαστείτε για μια βραδιά γεμάτη δράση, ενθουσιασμό και τη ρίγη του παγοδρομίου.